Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mostanában a párom több...

Mostanában a párom több szabadteret akar magának? Nem értem, mert eddig is megvolt neki, soha nem mondtam neki hogy már ugyan ide meg oda nem mehetsz.

Figyelt kérdés
Mostanában mondta hogy több szabad tér kell neki,nem értem,mert nem vagyunk sülve főve együtt,én is ő is teszi a dolgát,soha nem mondtam hogy ide meg oda nem mehet,régebben megmondta mikor jön haza,mostanában már nem mondja,csak annyit mond hogy majd jön valamikor.Igaz múltkor ezen összevesztünk,mert mondta hogy nem adok neki elég szabad teret,ezen én felháborodtam,mert mellettem olyan szabad lehet mint a madár,soha nem szóltam hogy ide vagy oda nem mehet,és múltkor kicsit felemeltem a hangomat és mondtam neki hogy lesz..arom mikor jön haza,mivel eddig sem szabtam meg neki hogy ezt meg azt nem kellene.Ezen kicsit felháborodtam,lehet ez nem tetszett neki és direkt nem mondja?
2014. nov. 7. 17:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Így kezdődtek nálunk is a dolgok, amire végül vége lett. Menet közben kiderült, hogy közben a családja is tömték a fejét ellenem. De hát azt is csak, azért bírták megtenni vele, mert már rég másfelé kacsingatott a drága. Próbál vmi válóokot keresni, vmi olyat, amit rád kenhet, mert így könnyebb lenne számára kilépni! :(((
2014. nov. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez nem hangzik túl jól.
2014. nov. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
tapasztalatból mondom, ez a végjáték. nálunk úgy indult, hogy elment állítólagos havercsajával kávézgatni, persze nekem hisztizett, hogy nem akar menni, csak névnapja lesz a csajnak, de láttam, hogy nem igazi az érzés. néha hét közben, kedden vagy szerdán dobott egy üzenetet a kocsmából késő este, hogy ő most itt van, aztán egyszer robbant a bomba, hogy több teret akar... abból a több térből pedig (már sajnos nem is az első) harmadik fél lett (és érdekes, hogy amiatt a lány miatt kért először több teret, akivel kávézgatott, és végül mással jött össze, ennyire kevés ideje volt szegény párának.) sajnálom, nem dobbantanék egyből, de sajnos személyes tapasztalatom azt mutatja, minél tovább húzod, annál jobban sérülsz te.
2014. nov. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!