Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akit megcsaltak, és elhagytak,...

Akit megcsaltak, és elhagytak, úgy, hogy már gyerek is volt. Mennyi időbe telt, amíg ki tudtad heverni?

Figyelt kérdés
Nekem fél év telt el, mindenki hülyének néz, hogy még mindig nem álltam talpra érzelmileg.
2014. nov. 7. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Ismerőseim között van olyan, aki soha nem tudta igazán kiheverni. Most, évtizedekkel az eset után azt mondja ugyan, hogy megbékélt, de érzem belőle a megválaszolatlan kérdést, hogy miért ? Ha ehhez hozzáteszem egy közeli hozzátartozómmal történteket (ami egy új partner megtalálásával rendeződni látszik 3 év után), akkor csak az jön le egyértelműen, hogy a két fél közötti kiegyensúlyozatlan helyzet volt az ok. Részben az, hogy nem igazán ismerték egymás személyiségét a felek, részben az egzisztenciális kiegyensúlyozatlanság teremthet felemás helyzetet.
2014. nov. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi 2 eve mentünk szét,iden zajlott le a valoper. Még mindig gondolok arra hogy mi lett volna ha... szoval nem könnyü,mai napig szomoru vagyok ha erre gondolok
2014. nov. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kicsit több, mint fél éve derült ki, még nem tudtam feldolgozni.
2014. nov. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mennyi ideig voltatok együtt?
2014. nov. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

engem elhagytak egy rövid kapcsolat után, de annyira megviselt, hogy egy év kellett hozzá, pedig meg se csaltak. engem már egy hónap után is mindenki hülyének nézett, hogy mit problémázok még...


érdekes, mikor megcsaltak korábban, és az hosszabb kapcsolat is volt, akkor kb. 8 hónap volt, mire túltettem magam rajta. szerintem megcsalás után valamivel gyorsabb a felejtés, mert az ember tudja utálni a másikat.

2014. nov. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kb 5 éve, de nem hevertem ki, életem szerelme volt. Most már nem szeretem, csak a pusztító düh van bennem a pali és a zsiros exrib.anca miatt, aki nagyon jól tudta hogy én is vagyok...Azóta sok víz lefolyt már a Dunán, de válaszok nélkül vagyok, mert a csávó eltűnt, a kur.va pedig mindent tagad. Pedig érdekelne a miért.
2014. nov. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
előző, ez a baj, hogy válaszok nélkül vagy. én is ezért szenvedtem egy évig a rövid távú kapcsolatom utáni szakítás miatt. nemrég megkaptam a válaszokat, és MÁSNAPRA túl voltam a dolgon! rákérdeztem, kellemetlen volt, de nem pazarolok rá több időt. holnap már mással randizom :)
2014. nov. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!