Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mennyi időbe telt, amíg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi időbe telt, amíg a házastársad elfogadta, hogy valóban elváltok, és nincs visszaút? 3 kiskorú gyerek mellett csalt meg, úgy, hogy egy másik nőnek is összehozott egyet.

Figyelt kérdés
2013. aug. 1. 23:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%

szerintem gyorsan fog menni, mert neki ezek szerint már van egy másik családja is.

Neked lesz nehezebb.

2013. aug. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
97%
Jó nagy mocsok a férjed! Remélem, boldog, teljes életet élsz/éltek majd a válás után a gyerekekkel.
2013. aug. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
26%

#2 Ne ítálj látatlanban. Lehet, hogy a kérdezőnek is része volt abban, hogy a férj nem bírt mellette hűséges maradni.

És hogy miért nem vált el a férj, mielőtt félreizélt volna? Talán a 3 gyerek miatt.


A nők gyk-n nagyon könnyen ítélkeznek, nem is ismerve a tényeket. Még ha a kérdező le is írja az egészet, az még mindig csak az ő verziója.

2013. aug. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
ha még nem tetted meg, akkor is tedd ki a szűrét, onnan egyszerűbb lesz minden
2013. aug. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
18%
Itt a gyakorin ha egy nő cslaja meg a férjét, akkor "nem baj, majd máskor jobban figyel rád", ha a férfi csalja meg a nőt, akkor "szemétláda".
2013. aug. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Beadtad mar a papirokat? Vagy csak fenyegetes egyelore?
2013. aug. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
95%
nem tudom mi lehet a mentség arra, hogy 3 gyereke mellett félrekefél és még ahhoz is hülye, hogy kotont húzzon. Nem mondanám, hogy ilyenkor nem lehet benne a nő keze is /mondjuk visszautasítja szexuális/, de egy házasságban sokat kell nyelni, nem mindjárt elmenni Qrvázni. Na nehogymár a nő legyen a főgonosz, mikor cserben hagyják gyerekestül... és ezt a kérdező is tudja, különben nem válik el, ha tudja, hogy ő is hibás az egészben. Az exférjedet sztem eddig se nagyon érdekelted, különben nem cselekszik úgy, ahogy. Megszokás kérdése lehet nála, hogy ezentúl nem lesz esetleg minden nap meleg vacsi, kényelmes fészek. Rólad könnyebb lesz lemondani, hiszen a megcsalással máris megtette.
2013. aug. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Igen, valóban, én is hibáztam, mégpedig abban, hogy kevés volt a szex. De nekem úgy, hogy nem ismerik el a munkámat, nem érzem a tiszteletet, amit szerintem meg kellene adni a másiknak tényleg nem ment, illetve ritkán. Dolgoztam, ha a házat újítottuk fel betonoztam, szigeteltem stb., a gyerekeket szinte egyedül irányítottam, neveltem, mert neki mindig volt fontosabb dolga, mint leüljön velük játszani. Főztem, mostam, konyhakertet csináltam. Szóval nem egy láblógató vki vagyok. És ha csak a szex volt ami hiányzott neki, akkor nem kellett volna egy teljes kapcsolatba belemennie, ami 16 hónapig tartott, és még a gyereket is összehozta. Azóta külön mentek, és jönne vissza, de nekem már nem kell, nem bízom benne, és mivel megalázott már nem kell. ennél több büszkeség van bennem. A válópert én adtam be, már az első tárgyalás lement. Ő viszont nem tudja elfogadni a döntésemet, csak egy botlásnak tartja az egészet. Ezért tettem így fel a kérdést, hiszen ő már visszakozott.
2013. aug. 4. 09:50
 9/17 anonim ***** válasza:
14%

"Igen, valóban, én is hibáztam, mégpedig abban, hogy kevés volt a szex."


En ezt maskent latom. A ferjed belesetalt a csapdadba. Hazassag, gyerekek, melo es kasszas lett. Te nem becsulted meg, mint ferfit. Es o megoldotta. (Alairom, eleg bargyu modon!)


Te azert nem szexeltel vele, mert nem szeretted. Ugyhogy minden ugy alakult, ahogyan eltervezted. O lepett felre, erkolcsileg nyugodtan kilephetsz a hazassagbol.


Sok sikert az uj eletedhez. Remelem ilyennek gondoltad es elvezed.

2013. aug. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
uram bocsá', a szex csak alsóbb körökben egy "szolgáltatás"
2013. aug. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!