Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nálatok hány csúnya szó...

Nálatok hány csúnya szó hangzik el naponta?

Figyelt kérdés
Akár a gyerek, akár a felnőtt által.
2014. nov. 8. 21:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
47%
Nem szoktunk káromkodni. Ha valaki káromkodik itthon, annak általában komoly oka van. Max. 2 heti 1x, a legrosszabb időszakokban is, akkor is felkapjuk a fejünket, mert arra már odafigyelünk, ha valamelyikünk ennyire kiakad valamin. N31
2014. nov. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 piriiiiii ***** válasza:
96%
Elég sok. Én a gyerek vagyok, és ritkán szoktam. A szüleim agybafőbe... és elég idegesítő. Főleg, amikor nagy ritkán én is csúnyán beszélek, és rám szólnak. Zseniális érzés...
2014. nov. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
62%
Nálunk semmi.
2014. nov. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%
Nálunk csak viccesen mondott "hülye vagy" és "basszus" a legcsúnyább szavak, de ezeket is testvéremmel mondjuk egymásnak.
2014. nov. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
30%
Nálunk maximum egyszer ÉVENTE fordul elö ilyen, vagy még ritkábban
2014. nov. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
57%

Én egyáltalán nem szoktam. Párom régen nagyon sokat káromkodott, de miután összeköltöztünk vettem egy malacperselyt és közöltem a drágámmal, hogy minden csúnya szó után megy bele egy százas és miután leszokott a káromkodásról, abból a pénzből elutazunk valahova kirándulni.

3 hónap alatt összejött 30 ezer forint és a kedvesem leszokott a káromkodásról. Januárban ebből a pénzből elutazunk egy hétvégére valahova. :D

2014. nov. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
90%
én mondjuk napi 4-5-ször, de nem számolom. egyetemre járok, rám ragad a többiektől. nyáron szórakozóhelyen dolgoztam, na akkor iszonyú csúnyán beszéltem én is, de mikor észrevettem, visszavettem belőle.
2014. nov. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
81%
Én a gyerekeimnek azt mondtam, hogy amit ők kimondanak, azt én mindig el is képzelem és látom magam előtt, tehát így mondják. Azóta nem nagyon hallottam őket csúnyán beszélni.
2014. nov. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nem számolom.

De nem szokásunk kötőszó helyett trágárkodni.

2014. nov. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Én itthon nem igazán szoktam, de anyuék elég sokszor, minden nap. Főleg ha veszekednek. 15/L
2014. nov. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!