Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg léteznek olyan csúnya,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg léteznek olyan csúnya, nyafogós fiúk, akik ide írnak ki naponta 10 kérdést?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni, hogy ezek a "hogy fogadjam el, hogy egy lànynak sem fogok tetszeni az ordenárè fejem miatt" ès "mièrt nincsenek pici, cuki, jellemre is szerethetö lányok" típusú kèrdèsek ugyanattól a szemèlytöl származnak-e vagy tènyleg ilyen sokan sírnak?


Èn már több multinál dolgoztam, ahol ezernyi munkatársam volt, ès a tök átlag (vagy alatti) kinèzetü, minimálbères dolgozóknak is ugyanúgy volt nöje/felesège, mint bárki másnak. Hol èlnek ezek a kèrdezök?


2013. okt. 4. 20:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hát persze, hogy van! Itt vagy te rá az élő példa!
2013. okt. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Gyerekek még...

Ennyi...

2013. okt. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
36%
a LOL-ban, vagy a WOW-ban
2013. okt. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
jelen!
2013. okt. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
én kérdést nem szoktam azért kiírni
2013. okt. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
te tényleg ezen töprengsz?
2013. okt. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

"Hol élnek?"


Burokban? :D

Tényleg sok ilyen van. Szerintem csak sok az önbizalom hiányos ember, legalábbis itt.

Valamennyire én is ide tartozom, mert nem tartom magam "jóképűnek", de igazából nem ezért nincs kapcsolatom, hanem mert még nem tartom magam alkalmasnak rá jelenleg, egy bizonyos dolog miatt, aminek a megoldásán már dolgozom.


Az persze más kérdés, hogy én nem írogatok a GYIK-re kérdéseket ilyen témában.


22/F

2013. okt. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nézd meg a toplistát. Nyáron voltak érdekes anomáliák...
2013. okt. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
hogy hol élnek? magyarországon. :DDD
2013. okt. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Èn lány vagyok, szóval...:)


De tènyleg eltöprengtem ezen, mert idegesítö már, hogy akárhányszoreglesem a kategóiát, mindig ugyanazok a sírós, általánosító kèrdèsek szúrják ki a szemem. Egyszerüen nem èrtem, èn nem cettem mèg èszre, hogy a szegèny, csúnyácska pasik errefelè - keleten - tömegesen depressziós szinglik lennènek.

2013. okt. 4. 21:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!