Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon zsíros a hajam hetente...

Fufcsi kérdése:

Nagyon zsíros a hajam hetente 2 szer mosom.11 éves vagyok és attól félek hogy húsz éves koromra naponta kell. Több embertől hallottam hogy ne mossak hajat egy hétig de suliba nagyon csúnya! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2014. febr. 22. 16:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem mindenkinek válik be de szerintem próbáld meg a wu2 sampont. A hajadnak tényleg lealább 5 napot kéne kibírnia. Valószínüleg a korod miatt is zsírosodik hamarabb. Ha hosszú róbáld felkötni/fonni de csak óvatosan mert attól meg hullik ha folyton úgy viseled. Ha már nagyon zsírosnak érzed akkor kösd fel.

Idővel szerintem javulni fog.

2014. febr. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Minél gyakrabban mosod annál jobban fog zsírosodni. A WU2 sampon tényleg jò, de pròbálhatsz csalán sampont is és szerezz be egy eredeti szőrkefét! Az eloszlatja a faggyút a hajadon!
2014. febr. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
6%
Ez hülyeség hogy meg kell várni X napot, dehogy kell, ha zsírosodik akkor meg kell mosni és kész, ezzel nem ártasz a hajadnak, nem ettől zsírosodik jobban. Viszont ne használj olyan sampont ami nagyon szárít, és szilikonmenteset használj.
2014. febr. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Tényleg így van minél többször mosod annál zsírosabb 1 szer próbáld ki h nem mosod meg csak 5 nap után és lehet h akkor rossz lesz az a hét de annyit hogy ki lehet bírni. :D utána meg szoktasd hozzá ehhez a hajd és akkor jobb lesz sztem :)
2014. ápr. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
* hajad
2014. ápr. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!