Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Sarolta...

Manócska'90 kérdése:

Mi a véleményetek a Sarolta névről? Illetve gondolokozok 2. keresztnéven (magamnak). Illene hozzá. (lent)?

Figyelt kérdés

Sokat gondolokozok rajta, hogy milyen, de mások véleményére is kíváncsi vagyok. (Igen, Saroltának hívnak és szeretem - azért is, mert úgy vettem észre, hogy viszonylag ritka.)


2. keresztnév: S. Sarolta Fruzsina v. S. Sarolta Izabella


Az Izabella az egyik kedvenc nevem, a Fruzsihoz meg "kötődök".


Vagy esetleg valami ötlete van valakinek?


2010. jan. 27. 17:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
a Fruzsinával jobban összecseng de az Izabella különlegesebb!
2010. jan. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a Sarolta egy gyönyörű név, és teljesen fölösleg mellé 2. nevet választani. akkor elveszti a varázsát és nem erre fognak koncentrálni az emberek. de te tudod.
2010. jan. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Kedves 2. válaszoló! Én is érzem kicsit azt, amit Te is mondasz, csak mindig is szerettem volna, ha van 2. keresztnevem! Kisebb koromban (most 19 vagyok) annyira vágytam rá, jobban, mint bármi másra! És ez még mindig megmaradt - vágyok rá ... nagyon ... . Nem tudom, mi legyen :S

2010. jan. 27. 17:54
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Fruzsina kevésbé tetszik,de a másik kettő nagyon szép név! 21/L
2010. jan. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyönyörű név a Sarolta! Ha ennyire vágysz második névre, akkor válaszd körültekintően. Megmondom őszintén, nekem sem a Fruzsina, sem az Izabella név nem tetszik (nincsenek jó emlékeim róluk), de azt javaslom, ne más véleményére hallgass, hanem a szívedre. Én is kinéztem magamnak egy nevet második gyanánt, nagyon ritka, hogy tetsszen valakinek. De ha egyszer lesz, biztosan azt "adom magamnak". Egyszerűen abban érezném jól magam, nem számít más véleménye. :)
2010. jan. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Húú, itt mindenkinek igaza van! :P


Egyébként a név, amiért élek-halok úgy istenigazából, az a Lotti - de nagyon nem illik a nevemhez, viszont sikerült kihoznom a nevemből: Sarolta angolul Charlottte, amit Lottinak becéznek. Erről nem is kérném ki a véleményeket, ha illene a nevemhez - de nem lehet mindent... .


Utolsónak: Irigyellek, hogy Neked már sikerült döntened! Nekem ez nagyon nehéz!

2010. jan. 27. 18:18
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem az Izabellával jobban tetszik, mert mindkettő "komoly", szép név.
2010. jan. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Sarolta Fruzsina az tetszik nekem!!! engem is Saroltának hívak, és szeretem is ezt a nevet, de a második kedvenc nevem a Fruzsina
2011. júl. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!