Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt leszbikus párok,...

Vannak itt leszbikus párok, akik együtt nevelnek gyereket? Ha igen, hogy szólít titeket? Mindkettőtöket anyának, esetleg valakit keresztnéven?

Figyelt kérdés
2009. júl. 2. 22:49
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
17%
remelem senki nincs olyan:S:S gusztustalan...
2009. júl. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
90%

előzőnek, nem vagyunk egyformák, sztem az ilyen megjegyzésre senki nem kiváncsi... a kérdező nem bántott téged. Én nem vagyok leszbi, de sztem azt szólítsa anyunak, aki szülte, másikat meg keresztnevén. de ez csak egy ötlet:) nem tudom, hogy szokás. de nekem így a logikus.

24/L

2009. júl. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
16%
Remélem nincs.. nemhogy itt,sehol nem kéne ilyennek történnie. A természet nem véletlenül alakitotta ugy,hogy férfi és nő kapcsolatban születhessen gyermek
2009. júl. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
90%
előző vagyok... lehet nem szülte egyikőtök sem? ez most jutott eszembe:) de ez kialakul magától, vagy nem? hogy kit hogy hív a gyerek...
2009. júl. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
91%
szerintem a szülőt hívja anyának,a másikat a keresztnevén =)
2009. júl. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
92%
nekem vannak leszbi barátaim, én ott, anci vagy anyuci és mami
2009. júl. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
35%

Aki szülte, az az anyja. "Anya csak egy van." Mint tudjuk.

A másik néni vmilyen néni. Ica néni. Ha egyik sem anyja akkor Klári néni, Ica néni

2009. júl. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
93%
Én csak olyat ismerek ahol 2 pasi nevel egy kislányt, ő az apját hívja csak apának, a másikat a keresztnevén, apa meg anya csak egy van...ezt tudjuk jól, és a gyerekek is:)
2009. júl. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
10%
szamomra olyan viszataszito ez az egesz dolog:S
2009. júl. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
19%

Azonos neműek nevelhetnek gyereket....De egy egyedülállónak szinte lehetetlen az örökbefogadás, a spermabank meg lehetetlen is. Hol itt az igazság?Remélem nem fogják az ilyet engedélyezni.Felőlem házasodjanak, az a saját életük.De itt már gyerekről is van szó...

(pl két ffi+gyerek=>anyáknapja?????:))

2009. júl. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!