Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » . Árva vagyok es a parommal...

. Árva vagyok es a parommal elek 19 evesesen nevelem a 2 gyereket. A baratom iszik meg bant de nem tudok hova menni. Raadasul terhes is vgyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2014. nov. 10. 10:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
A két gyerek a tiéd?
2014. nov. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem
2014. nov. 10. 10:09
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
anyaotthon? mióta vagy árva? mert ha voltál intézetben akkor ott is tudnak segiteni van anyaotthonuk nekik is
2014. nov. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%
Dolgozz és vegyél ki szobát valahol... olyan nincs hogy nem tudsz elmenni ha dolgozó felnőtt nő vagy.
2014. nov. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Munka, albérlet. A gyerekvállalás eléggé felelőtlen döntés volt ebben a helyzetben. Mennyi idős terhes vagy?

A gyerekek ügyében pedig menj a gyámügyre, ők majd intézkednek.

2014. nov. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
A parom lanyara kell vigyaznom igy dolgozni nem mehettem kulonben kirakott vna reg.. nem olyan egyszerü ám.. igen vtam intezetbe de orokbe fogadtak.. de a szuleim mar nincsenek.. rokonaim mg plane
2014. nov. 10. 10:17
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
menj el a lakhelyed szerinti védőnőhöz, családsegítőbe, ők fognak tudni segíteni.
2014. nov. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
92%

Jesszus ! Sajnálom, ez elég kétségbeejtő a helyzet !

Védőnő tud valamit mondani ? Anyaotthon az megoldás lehet az első időkre. Ha másban nem, de a védőnő hasznalt ruhát, játékot, bútort a gyerekeknek biztos tud szerezni ha van felajánlás.


Rettentő nehéz idők jöhetnek, valahogy acélozd meg magad, én 32 eves vagyok 3 gyerekkel, okés házassagban, diplomával, de nagyon nehez lesz munkát találni ha visszamegyek melózni így is, nemhogy neked nulla segítséggel ! Szóval kell valaki aki legalább lelkileg a támaszod lesz !

2014. nov. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Eddig sem volt konnyu az eletem de most semmi segitseg be vgyok zarva... ennyi voltam mar hajlektalan szallon de az sem vt megoldas.. szal nemtudom.. elvetetni a gyereket mg nm engedi.. kifizetni nem fogja az is tuti
2014. nov. 10. 10:25
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Vagy elveteted es menekulsz a palitol vagy anyaotthon de lehet a gyereked is arva lesz ha igy haladsz
2014. nov. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!