Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kaptam 2 hete egy 3-ast...

Gtagal kérdése:

Kaptam 2 hete egy 3-ast fizikából, és nem mondtam el a szüleimnek. Ma lessz fogadó óra, és anyám külön a fizika tanárommal is szeretne beszélni. Mit csináljak? Köszia válaszokat! ;)

Figyelt kérdés
2014. nov. 10. 15:25
 1/9 anonim ***** válasza:
99%
Az én szüleim örültek ha hármast kaptam fizikából :D
2014. nov. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Hát addig mond el neki, amíg tőled tudhatja meg és nem a tanártól. Esetleg azt is, hogy féltél szólni neki. Nem tudom milyenek a szüleid, de szerintem egy 3as jegy még nem a világ vége.
2014. nov. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
93%
Mondd el?!
2014. nov. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mostmar semmit.
2014. nov. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Most mondd el neki, mielőbb bemegy a suliba, nehogy ott égjen szegény, hogy nem is tudott róla, akkor neked is rosszabb lesz.
2014. nov. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Írd meg neki sms-ben, hogy 3-as lett.
2014. nov. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mostmár mindegy,köszönöm a válaszokat,az én anyukámnál a 4-es még elmegy.De a 3-as már nála 2/1-es szintjén van.Plussz most derült ki hogy a fizika tanárom adott egy 1-est mert kértem zsebkendőt a dolgozat alatt(amikor már kész voltam)
2014. nov. 10. 16:48
 8/9 anonim ***** válasza:
Hátha már mindegy kérdező, azért legközelebb mond el, az elhallgatás, és hazugság miatt jobban kikapsz, mint magáért a jegyért.
2014. nov. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Írj neki egy sms-t, hogy gyáva voltál bevallani az igazat, de számítson a legrosszabbakra, ne lepődjön meg semmin. Így egyrészt legalább van ideje begyakorolni a rezzenéstelen arcot, másrészt biztos rosszabbra számít, mint a valódi helyzet.
2014. nov. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!