Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Régen is ez volt a menő hogy...

Régen is ez volt a menő hogy 19-20 éves lányok,30-40 éves pasikkal jönnek össze? Ennyire sok az apakomplexusos lány?

Figyelt kérdés
2014. nov. 12. 06:44
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
91%

" Régen is ez volt a menő hogy 19-20 éves lányok,30-40 éves pasikkal jönnek össze? "


-igen,régen is volt ilyen,

2014. nov. 12. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
79%
Ennek sok esetben az egzisztenciához való vonzódás az oka.
2014. nov. 12. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
86%
Mivel a 19-20 éves pasiknak nincs pénze...
2014. nov. 12. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
80%
nem feltetlenul az apakomplexus jatszik szerepet. A 19 20 eves fiuk nagy resze meg eretlen gondolkodasu, nem nagyon tudnak komolyak lenni. En 26 eves vok es nekem is mindig az idosebb ferfiak jottek be. A ferjem is 10 evvel idosebb nalam.
2014. nov. 12. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
43%
Egy velük egykorú srácnak semmilye nincs,de egy 30-as pasinak már minimum lakás,kocsi,munkahely.Pláne ha gazdag...hát ezért...mert elkorcsosult világban élünk ahol már nem a szerelem számít sokaknak hanem a pénz,meg a villogás.
2014. nov. 12. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
87%
Jókai Mór 74 évesem vette feleségül a 20 éves Nagy Bellát.
2014. nov. 12. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
96%

Nem feltétlenül igaz.

Nekem 24 éves a barátom, én 22 éves lány vagyok, és éve vagyunk együtt. Nekem ez a +2év bőven elég.

2014. nov. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

bocsánat


*2 éve vagyunk együtt

2014. nov. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
87%

Régen alapbóla. 16 éves lányokat adták hozzá a 35-40 éves férfiakhozazokhoz, akiknek már volt egzisztenciájuk.


Plusz azért ha megnézed a kérdésed a nők intervalluma 1 év, míg a férfiaké 10.. Nem mindegy, ogy valaki 30, vagy 40


Egy 21-22 éves lanyhoz simán illik egy 29-32 éves, ezt úgy mondom, hogy az én "pasijaim" szinte mindig velem egyidősek votak, a férjem és köztem is fel év van.

De minegyik "érettebb" volt a koránál, legalábbis a szememben.

Pl a férjem önfenntartő volt18 éves korától, saját maga fizette a sulit..stb... Így 22 éves korában a saját kortársainál nagyobb életttapasztalattal endelkezett, másképpen gondolkodott a elnőtt létről.. Sőt elnőttként gondolkodott, nem mint a sulis társaink, akik a puncit kergették és anyuci főztjét ették, és apu-anyu pénzén éltek nagyvilági életet..

Sok esetben ezt már csak 30-hoz közel érik el a férfiak. A nők érzelmileg hamarabb éttek egy komoly kapcsolazra, amit sok esetben qk az idősebb partner tud nyújtani


Jó és ne felejtsük el, hoyg számít az egzisztencia is..

Ezen semmi elitélendő nincs.. Ez a biológia, amin mi mint emberek a társadalmunkkal már kezdünk túllépni, de mélyen bennünk van.. A férfiak egészséges csinos nőket keresnek gyereknemzés miatt, ha nem is tudatosan emiatt,a. Nők pedig oylan férfit, aki meleltt tudnak szülni,més eltartja őket, amíg a ygerekkel foglalkozik... Ez sem tudatos, az évezredek alatt ivodott belénk.. Régen a szebb barlang és bőrök jelentették ezt, aztán a rang, a kastély,. Most eg a nagy kosi..

Persze ez kisarkítva és nagyon élesen nezve..


Én sme azt várom, hogy a férjem tartson el a gyerekkel, mert másképp élünk, ettől függetlenül sokkal könnyebb a jó állása van a masiknak is..

2014. nov. 12. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
84%

"de egy 30-as pasinak már minimum lakás,kocsi,munkahely"


Inkább többnyire késő harmincas. De legtöbbször a szülők segítek be (vagy már korábban megveszik a húszéves gyereknek ezeket a kis számú tehetősebbek) vagy hitelből (is) megy. Olyat nem sokat hallottam, hogy valaki full a saját munkájából keresett pénzből vett volna normális lakást, kocsit. (A bűnözést ne tekintsük munkának).

2014. nov. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!