Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 10 éves lány vagyok. És mikor...

10 éves lány vagyok. És mikor 6éves voltam akkor a szüleim elváltak:- ( hát valamennyire ezt feldolgoztam. De tényleg fontos mert ez így nekem nagyon fáj hogy az apukámat nemis sokat látom! Mit tegyek ilyenkor?

Figyelt kérdés

2014. aug. 13. 20:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tartsd vele más formában is a kapcsolatot. Telefon, net.
2014. aug. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Juttasd a tudomására, hogy szeretnél többet együtt lenni vele, hátha találtok valamilyen jó megoldást.
2014. aug. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%

Hívd fel te, írj neki... Mondd, hogy többet akarsz vele lenni. Kérd, hogy vigyen el hétvégére, nyaralni, stb.


És tanulj meg helyesen írni.

2014. aug. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mondd meg anyukádnak, hogy nagyon szereted őt is, de hiányzik az apukád, és szeretnél vele többet találkozni. Beszéld meg apukáddal is a dolgot, esetleg tanulj nála valamelyik hétköznap, vagy néha menjetek el áruházba, bevásárolni együtt, vagy állatkertbe, szóval programokra. Az én szüleim akkor váltak el, amikor 8 voltam.
2014. aug. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Okos lány lehetsz, és nem rossz a helyesírásod se! :).Csak az hozhat megoldást, ha ezt így, nyíltan elmondod apukádnak!Remélem, megéri!
2014. aug. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Üdv. Én apuka vagyok, elváltam, nekem is van egy lányom (10 éves elmúlt januárba) ő 8 éves korába azt mondta, hogy ő már nem akar élni sem, ha nem láthatja az apját. Ilyenkor mi zajlik le egy ilyen korú gyerekben ?
2014. aug. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nekem 11 evesen valtak ell most 17 vagyok , oda jutotunk hogy nem is keresz telyesen uj eletetkezdet
2014. aug. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha hiányzik apukád, írd meg neki és kezdeményezd hogy találkozzatok. A nagymamád is tudna ebben segíteni, talán beszélj vele is /apukád anyukájára gondoltam/
2014. aug. 23. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szia, #6, vagyok megint. Most olvastam a privát üzit amit írtál, azért csak most mert nekem nincs gépem, a telefon meg nem tudja megnyitni a privát üzenetet. Ha írsz akkor nyugodtan úgy mint az első válaszodba, nem muszáj privátba. Válaszra válasz : Az hogy nem tudod, hogy mi zajlik le, értem is meg nem is. De közel a 40-hez, apai gondolkodással, annyit tudok tanácsolni, hogy soha ne mondj le apukádról mert nem biztos, hogy saját hibájából nem keres téged, és biztos hogy szeret is. Én nagyon sokat gondolok a gyerekeimre, (2 van) mindennap, van olyan is, hogy sírok értük, annyira hiányoznak. Szerintem apukád is így érez. Keresd őt, és ne add fel. Szia
2014. aug. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!