Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi tévő legyek ha úgy veszem...

Mi tévő legyek ha úgy veszem észre hogy az életem megint tönkremenőben van?

Figyelt kérdés
Van egy kislányom akit bíróság által el vettek 7 éve már. Gyermektartást nem tudom rendszeresen fizetni mert közmunkás vagyok vagy munkanélküli vagy aktív segélyen. Nagyon nehezen találok magam mellé egy pasit élet társat aki elfogadna a gyermekemmel együtt ebben a helyzetben is. Anyagi téren nem kell hogy ellássanak mert a kicsiből is meg tudok élni. A mostani barátom nem szeretné a lányom mert nehogy sok gond legyen a gyermek apjával és ez végett elég zürös az életünk. Már többször is költöztem volna el tőlem de akkor a láthatást megvonják a gyermekemmel. Igy is csak évente 2x láthatom maximum. Van még egy uriember aki csak normálisan dolgozik és sok mindent ígérgetett amit a mai napig is csak ígéret. nagyon jól érzemmagam vele mert normálisabb mint a barátom de neki nincs hol laknia. Nem tudom mit tegyek. Csak a kislányom végett vagyok még itt. Saját házam nincs és a keresetem nem teszi lehetővé hogy albérletbe költözzek csak sodródóm az árral.
2014. nov. 15. 11:49
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
Én sokat netes társkeresőztem régebben de így magamból kiindulva ilyen csaj nekem se kéne, aki nem tudja eltartani a gyerekét és azért akar pasit fogni. Lehetőleg jómódú, gazdagot.
2014. nov. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%

Nem értem miért várod el, hogy érted kapkodjanak a normális férfiak vagy bárki is elfogadjon, amikor te magad még a saját ellátásodat sem tudod kifizetni, másokat akarsz lehúzni pénzzel és azt várod, hogy ennek még örüljenek is téged teljes mértékben elfogadjanak.


Évek óta munkanélküli vagy éhbéres közmunkás vagy, de az eszedbe sem jutna, hogy elvégezz valami szakmai képzést hétégi, esti rendszerben, hogy előrébb juss az életedben, helyette csak sajnáltatod magad és mások vagyonára ácsingózól...hát hallod, meg is érdemled a sorsodat.

2014. nov. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Utolsó nekem 4 szakmám van ám már túl képzetnek számítok. Amúgy van egy tanyám ahol tudnák élni is de nekem társ is kell hozzá. Amúgy nem várom el hogy eltartsanak mert mindig pont fordítva sül el. Nem magamat akartam sajnáltatni hanem csak tanácsot akartam kérni de köszönőm a semmit.
2014. nov. 17. 10:16
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja és a tanya a kislányom láthatására nem alkalmas. ELSŐ AKKOR NEKED MILYEN CSAJ KÉNE? AKI TÉGED TART EL?????
2014. nov. 17. 10:19
 5/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Nem olyan kéne aki engem tart el, de olyat se akarnék, akinek az előző kapcsolatából származó gyerektartást én fizessem. Ugyanis azt írtad h nem tudod rendszeresen fizetni viszont azt írod, anyagi téren nem kell a segítség. Ez az egyik ellentmondás a sztoridban. A másik: Saját házad nincs, de van egy tanyád, ahol tudnál élni. Akkor most van, vagy nincs?

2014. nov. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
26 szakmával sem számítanál túlképzettnek, mert nem kell utána külön bért fizetni (nem diploma). Ne áltasd magad. Nem emiatt nem vesznek fel, hanem valószínűleg nem megfelelően dolgozol, ill. hiányos az életrajzod vagy nagyon unszimpatikus a megjelenésed, viselkedésed.
2014. nov. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!