Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lehetnek ilyenek a...

Miért lehetnek ilyenek a családtagjaim?

Figyelt kérdés
Akármit elmondok nekik amit szeretnék a jövőben(pl.külföldre költözni,iskolát váltani) akkor nem biztatnak hanem visszahúznak. Mert azzal jönnek hogy ugysem fog sikerülni.És ez rosszul esik,hogy ilyenek.Mit tehetnék ez ellen?Már beszéltem erről velük,de nem használ. Miért lehetnek ilyenek? 17L
2014. nov. 16. 20:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha ilyenek veled is, akkor ez sohase lesz jobb... 20 éves vagyok és éppen most vagyok a második élettársi kapcsolatomban... az első élettársi kapcsolatom egy menekülő volt, bárhol jobb mint "anyuval".... csak menekülj, az ilyen emberek csak levesznek, még akkoris ha a szüleidről beszélünk.


20/L

2014. nov. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Apam detto ugyanez. Akarmit mondtam ugy lehordott higy az eletkedvem ia elment. Nem fog valtozni de nagyot fognak majd nezni ha elerted a celjaidat.
2014. nov. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!