Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok arról, ha a...

Ti mit gondoltok arról, ha a párom húga megkapja a család másik házát, én pedig a párommal együtt lakunk a szülőkkel és az elvileg a mi házunk, de nincs közös életünk?

Figyelt kérdés
Irigység is van bennem, nem tagadom:( De rosszul esik az egész. A párom húga kapott egy házat azért mert a párom nevén van ez a ház....csak hogy itt nem csak mi ketten lakunk:( Nem tudom mi lesz velünk, én már el akarom kezdeni az életünket, de olyan nehéz:( Nem érzem jól magamat, nagyon nem!
2014. nov. 18. 18:01
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
54%
Te mit is viszel ebbe a párkapcsolatba?
2014. nov. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
77%
Szopás.
2014. nov. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim válasza:
78%

Szerintem az a párod háza, mivel hogy az ő nevén van az ingatlan...


pároddal kell megbeszélni, hogy hogy érzel..

2014. nov. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim ***** válasza:
20%
Ha a szülõk adtak helyet, akkor mi a probléma?Mióta vagytok együtt?
2014. nov. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:
49%
???????? A pofád amúgy hogy nem szakad le, hogy a barátod - ahogy írod mégcsak nem is a férjed - családjának a pénzére ácsingózol?? Basszus így is a nyakukon élősködtök, és még elvárnád, hogy házat toljanak a segged alá? Aztarohadt...
2014. nov. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim válasza:
51%
nem értem mi a problémád, házat kaptatok! ebben neked nincs pénzed, munkád, inkább becsüld meg a helyzeted
2014. nov. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
53%
Mi annak idején örültünk volna, ha egy tésztaszűrőt is kapunk.
2014. nov. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 A kérdező kommentje:
2 éve házasok vagyunk, lehet akkor én látom ennyire rosszul ezt a helyzetet!
2014. nov. 18. 18:30
 9/64 anonim válasza:
56%

te szerepelsz a tulajdoni lapon mint tulajdonos, vagy csak a párod? párodat zavarja a helyzet?


Szerintem ha már összeházasodtatok, elkezdtétek az életeteket... de ha tényleg ennyire zavar, hogy ott vannak anyósék, akkor miért nem beszélsz a pároddal??

2014. nov. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 A kérdező kommentje:
Nyilván megbeszélünk mindent, hála a jó istennek nagyon jó a házasságunk, szeretjük egymást, dolgozunk mind ketten, babát szeretnénk, de nyilván nincs 10 millió forintunk, hogy vegyünk egy házat, ahogyan kevés embernek van csak úgy milliói. Igazából nem is nyavalyogni akarok, csak kíváncsi voltam, hogy más hogy látja ezt a helyzetet, lehet csak én dramatizálom túl a dolgot. Egyébként a kedves válaszolónak üzenem, aki azt írta, hogy nem e szakad le a pofám...Nem, nem szakad le, az ő seggük alá nem toltak házat?
2014. nov. 18. 18:38
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!