Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én vagyok aki ahhoz...

Csak én vagyok aki ahhoz ragaszkodik, hogy a család együtt reggelizen, ebédeljen, vacsorázon mikor apa is itthon van és nincs ovi se?! Párom azt mondja ez csak az én hülyeségem mert ők sose ettek együtt. Én meg ehhez voltam szokva és így tanítottak!

Figyelt kérdés
2014. okt. 27. 17:24
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
92%
Ő meg máshoz van szokva. Egyik sem hülyeség.
2014. okt. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
41%
Nekem is fontos, hogy ha lehet együtt egyen a család, tehát a férjem, a gyerekünk és én. Ahhoz viszont nem ragaszkodom, hogy apukám is mindig velünk egyen. Ez nekem is furcsa.
2014. okt. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
80%
Nálunk csak a vasárnapi ebéd közös.
2014. okt. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
2es apa alatt a párom értettem!Vagy csak most én értettelek fére?!
2014. okt. 27. 17:34
 5/37 anonim ***** válasza:
76%
Jessz. Én is azt hittem, hogy apádról írsz. Ez egy másik téma lehetne, de herótom van az anya-apázástól.
2014. okt. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
55%
Ja, és szerintem jó dolog a közös táplálékfelvétel.
2014. okt. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem is az anormalis, h aki epp otthon van az uljon le ss egyutt egyunk. Mondjuk a reggelinel nem, m van aki reggelizik, van aki nem, de az ebed es vacsi az nalunk is mindig kozos volt, es azota en is igy alakitom.
2014. okt. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
83%

Sztem kicsit sok minden együtt mert ügye nem egyszerre éhesek az emberek. Nálunk általában mindig az ebéd volt együtt.

Nem is tudom elképzelni ezt h csináljátok, párod felkel 6kor akkor ne egyen addig amíg a gyerek fel nem kel mert hát együtt kell reggelizni??!!

2014. okt. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
66%

1. Nem mindig éhesek egyszerre az emberek

2. Apa a te apukád, annyira gáz, amikor a férjüket apának hívják a nők...

3. Téged ehhez szoktattak, őt meg máshoz. Most akkor ő is kifogásolja azt, amit rá akarsz erőltetni?

4. Időnként lehet együtt enni, máskor meg külön.

2014. okt. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
8as párom korán nem tud enni mi meg 8-9fele reggelizünk!Az ebéd legtöbbször ugy van,hogy én a gyerekekkel együtt párom meg egyedül!
2014. okt. 27. 17:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!