Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyszerűen nem tudom elviselni...

Egyszerűen nem tudom elviselni, amikor párom főz. Úgy érzem, hogy ezzel teljesen megfoszt a nőiességemtől, és rossz háziasszonynak állít be. Mit tegyek, hogy mondjam ezt el neki?

Figyelt kérdés
Ma is. Jövök haza, és főz. Én pedig hiába cipelem haza a hozzávalókat? Minek? Hogy vehet így semmibe?
2014. nov. 19. 20:09
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
Ha mosogat is akkor főnyeremény. Több lesz a szabadidőd. Én megbeszélném vele, hogy mi lesz másnap a menü. Van egy csomó más nőies munka amit elvégzel.
2014. nov. 20. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
Nem megbántani akarlak, de ha attól érzed magad nőnek, hogy Te főzöl, ott valami gond van. Nekem a mostani párom előtt nem volt olyan férfi az életembe aki főzött volna. Ő viszont igen. Én is főzök mondjuk, de nekem nagyon jól esett például, hogy én dolgoztam, neki szabadnapja volt és délbe hozta nekem a frissen főtt ebédet. Ez inkább gondoskodás. Ha meg azt írod, hogy szakács szeretett volna lenni, akkor ez nála hobbi is. Miért nem beszélitek meg hogy ki mikor főz? Vagy főzzetek együtt. Nekem sose jutott eszembe hogy a párom semmibe vesz, csak mert főz. Legyél kicsit nyitottabb. :)
2014. nov. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
100%

Na ezen most jót nevettem a tegnapi kérdés után. Szegény pasi azon tépelődik, hogy az asszony soha nem főz neki......

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__hazassag_..

2014. nov. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
Te komolyan orvosi eset vagy kérdező.
2014. nov. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:

Bárcsak arra jönnék haza hogy a párom főz.

A hozzávalók amiket hazacipelsz, gondolom holnaputánra se romlanak meg. Beszéljétek meg hogy ki mikor főz és azt is hogy mit, és akkor jelzed ha valamit nem szeretsz.

Azért egy spenótos rizsen kiakadni... Olyan vagy mint nagymamám, neki is csak a rántott hús krumplival az ehető, minden más szörnyű bűn.

2014. nov. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
100%

Spenótos rizs.

Hm, a spenótot imádom, a rizst nem. De pl. egy finom spenótos, sajtos tésztával tuti levennének a lábamról :)

2014. nov. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
100%

A spenótos rizzsel a világon semmi gond nincs, én nagyon szeretem :)

Kérdező, mi az, hogy értelmes étel?

Számomra például a gombapörkölt, a vegyes pörkölt, a bakonyi sertésszelet, a tojásos nokedli - hogy néhányat említsek.

A párom számára: bármi, ami tengeri herkentyűből van (rá se tudok nézni!), a sült hal, a sült oldalas meg a barna rizs. Egyikért se rajongok, sőt - ő meg az én kedvencemet, a pörköltet tudná kitörölni az étlapról, ha tehetné.

Ja, és én nagyon édesszájú vagyok, ő pedig nem eszi meg az édességet, semmilyen formában.

Ezzel csak azt akarom mondani, hogy ízlések és pofonok.... mindenki mást szeret, van, akinek a spenótos rizs gáz és van, akinek mennyei manna.

Tudod, én egyet nem értek: most végül is mi a kínod? Az, hogy főz vagy az, hogy olyat főz, amit te nem szeretsz???

2014. nov. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 A kérdező kommentje:

Aranyosak vagytok, de ez nekem olyan nehéz. Ma

megint kiborultam emiatt. Arra jöttem haza, hogy itthon főzőcskézij egy haverjával. Szépen lassan kitúrnak a konyhából. És nem tehetek ellene semmit. Persze próbálok jó képet vágni hozzá, de nem megy. :-(

2014. nov. 24. 21:42
 39/42 anonim ***** válasza:
100%
De te mást is tudsz nyújtani a kapcsolatban, vagy csak konyhásnéni vagy?
2014. nov. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
Jó kövér csalfa hányadék lehetsz ha ennnyire szeret!
2016. szept. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!