Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiváncsi vagyok erről mi a...

Kiváncsi vagyok erről mi a véleményetek! Aki szerinted úgy érzi megcsalják, az saját maga önbizalom hiánya kivetítve a másikra, vagy sokszor valós megérzés?

Figyelt kérdés

Sok ilyen kérdést olvastam itt az oldalon már,hogy úgy érzi megcsalják,de bizonyítéka nincsen rá.Vagy nem akar tiszteletből kutakodni a másik után,így nem is derül ki az.

Sokat gondolkodtam hogy az esetek hány százalékában lehet valós az érzés?Vagy inkább ez sokaknál önbizalomhiányból,féltékenységéből,irigységből fakad,esetleg a másik úgy viselkedik ami gyanakvásra ad okot?Mi a véleményetek?


2014. nov. 21. 11:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
29%
Nekem mindig bejött a megérzésem. Nem vagyok önbizalomhiányos csak okos. Ennyi :-D
2014. nov. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem nagyrészt önbizalomhiány. Akinek van önbizalma, de a hite megrendül a másik őszinteségében, az megszakítja a kapcsolatot és keres olyat, akiben tud bízni. Nem hisztizik és rendez jelenetet, vagy húzza el évekig ezt az érzést. Mert tudja, hogy többet, jobbat érdemel és tesz érte.
2014. nov. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
46%

a megérzés csak akkor van, ha belül gyanakvás sincs.


én egyszer azt álmodtam párom megcsal, felébredve és olyat nevettem rajta, hogy ilyen nincs is, ha ha.

még aznap(!)jött egy csaj hozzánk, őt kereste nem szállt le a csengőről..bejött és a párom hebeg-habog...


de ha valaki folyamtosan féltékeny soha nem kap jeleket

2014. nov. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%

Változó, van ilyen, meg olyan is.

Akinek nem szoktak megérzései lenni, annak nyilván ezzel kapcsolatban sem lesznek, hanem csak a saját hülyeségét vetíti ki a másikra. Meg aki ilyen típus, az mindig ilyen.

Azért az más, aki normális, nem hisztizik, nem féltékenykedik, aztán egyszer csak észre vesz valami gyanúsat.

2014. nov. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%
Lehet megérzés is, saját példámból kiindulva, az előző páromnál tudtam, hogy megcsal utóbb kiderült igazam is volt. A mostaninál abszolút nem vagyok féltékeny, 1000%-ig bízom benne, mondjuk én mindig is úgy gondoltam, aki menni akar, menjen, nem csináltam nagy ügyet egy megcsalásból. Szerencsére elég önálló és független élőlény vagyok, így, ha valaki elkezd hazudozni mehet isten hírével, nem érdekelnek se az okok, se a magyarázat. :)
2014. nov. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
38%
Tegyünk hozzá még egy szempontot: aki birtokolni akarja a másikat, az érezhet ilyet.
2014. nov. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
En 6 ev alatt sosem voltem feltekeny es akkor jott egy klasszikus noi megerzes.....es igazam lett, el is hagytam ket het mulva:-))))))
2014. nov. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

én is előre megálmodtam! és szerencsére rögtön az eset után rá is jöttem, olyan bizonyíték került elém véletlenül, amit képtelenség lett volna kimagyarázni.

csak persze felmerült bennem, hogy mi van, ha nem ez volt az első eset. szóval vagy rögtön megéreztem, vagy nem, de mindenesetre rájöttem szerencsére.

2014. nov. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az nem önbizalom hiány, ha találsz mondjuk a közös ágyban egy ismeretlen bugyit. Ha vannak gyanakvásra utaló jelek: kimaradozás, csökken a sex, stb... akkor is gyanakvásra ad okot, ha megbízol benne. Ez sem önbizalom hiány. Ha semmi gyanús dolog, csak úgy fél valaki, hogy elhagyják, minden ok nélkül, az az önbizalom hiány. Azért, mert 100 % megbízol benne, még nem jelenti azt, hogy hűséges... Ha jön egy megérzés, annak utána kell járni, legfeljebb nem volt igazad, valami félreértés. De a homokba sem lehet bedugni a fejed. Én, ha gyanakodni kezdek, az nem ok nélkül történik. A másik viselkedése ad okot rá.
2014. nov. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Változó lehet. Szerencsére nekem ilyen gondom még nem volt. Remélem nem is lesz. Egyéb dolgokat megérzek. Hogy mikor próbál meg füllenteni nekem, elhallgatni valamit:D (Leszokott a normál cigiről, áttért az elektromosra, de sajnos néhány hónapja valaki rávette, hogy normál cigit szívjon - akkor éppen egyet, és mivel belekóstólt, tartott magánál egy dobozzal. Megpróbálta letagadni, de engem nem ver át. Remélem már nem szívja. Tegnap gyanús volt, mert megéreztem a dohányszagot, miközben ebédeltünk és tudtam, hogy a kezéről érzem. Elkaptam a kezét, megszagoltam, hát tényleg azon volt:D Aztán megmutatta az elektromos cigijét, hogy dohányszagút szív és hogy folyik a tartája...remélem nem hazudott.:D Bocs, hogy eltértem, de azt hiszem valahogy így lenne a megcsalással is. Valami kis nyomot hagyna én meg rájönnék. Valahogy érzem, látom rajta, mikor akar füllenteni. 10 éve vagyunk együtt.
2014. nov. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!