Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsaltam a férjemet. Megprób...

Megcsaltam a férjemet. Megpróbáltam eltitkolni de sajnos kiderült. Hogy találjak vissza újra a férjemhez és a kisfiamhoz?

Figyelt kérdés
Én nem akartam, de a főnököm olyan szépen tud bókolni. Azt is mesélte, hogy nagyon rossz a házassága. Azt hittem,több is lehet ebből, nem csak egy viszony. Már hónapok óta mondta ezeket nekem és úgy éreztem belevágok. Csak néhány hónapig voltunk együtt, mert én rákérdeztem hogy mikor válik. De azt mondta, hogy már nem biztos benne, hogy én kellek neki, lehet hogy mégis a feleségével marad. Én a férjemet és a kisfiamat nagyon szeretem. Csak az a baj hogy egy munkatársam beárult a férjemnél. Ő azóta teljesen megváltozott. Mivel én közben el is költöztem. Azt mondja menjek oda, ahol eddig voltam. Mit tegyek, hogy minden a régi legyen?

2014. nov. 22. 17:33
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
92%
Megerdemelted.
2014. nov. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
89%

Most őszintén, itt mit vársz? Ha ló nincs....

Te otthagytad a fiadat, vagy vele költöztél?

Nem az a baj, hogy a munkatársad beárult, hanem az, hogy ilyet tettél. Próbálj meg leülni a férjeddel beszélni, jobbat nem lehet tanácsolni, de a helyében én sem tudnék már bízni benned, hiszen ha bejön a másik, akkor lelépsz. Kinek kellenél ezzel az opcióval? De miért akarsz visszamenni hozzá?

2014. nov. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
91%
aki k...nak all, ne csodalkozzon ha meg.....!
2014. nov. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
93%
Magadnak köszönheted.
2014. nov. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
93%
Nem kellett volna ostoba módon bedőlni neki, nyilvánvaló, hogy csak megkívánt...Ha tényleg, igazából szeretnéd a családodat, akkor nem feküdtél volna a főnököddel cak mert "olyan szépen tud bókolni'...persze, az összes férfi ilyen ha valakit meg akar kapni, ez annyira átlátszó...ha családom lenne, alapból telibefosnám más férfiak próbálkozásait, ahogy most is teszem, pedig nem is vagyok házas,de tisztelem annyival a páromat, hogy senki ne ingathasson meg...
2014. nov. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a sztoribol ugy jon le hogy otthagyta.
2014. nov. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
93%
szóval, ha a főnököd, elvált volna a feleségétől, akkor elhagytad volna érte a családodat?...Nem szereted a férjed, és ő sem akar balek lenni.
2014. nov. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
85%

Attól még, hogy tanácsokat osztogatunk, még nem fogja elfelejteni a férjed. Nem szereted őt, csak ha már nem jött össze, jó lesz a férjed is?!

Memóriát nem tudunk törölni.

Már semmi sem lesz a régi, ezt most borítékolhatod. Ha ki is békül veled, amit nem érdemelsz meg, ott marad ez a tüske.

2014. nov. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
90%
Drágám,nem akarok a 20 évemmel okoskodni,de mégis mit vártál?Hogy balekként visszafogad?Erre én nem lettem volna képes,pedig gyerekem sincs és a barátommal eddig össze se házasodtam,sőt,el se jegyzett még.Nekem is van ilyen-olyan hiányom,aminek vannak jelei,de akkor se menekülök más pasi karjába,pedig hetente találkozunk a fősuli miatt.Jó,a bókok jólesnek,de ennyi.
2014. nov. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
81%
Nem ertem meghogy a ferjedet csalod otthagyod az egy dolog. De a gyereket otthagyni egy ferfiert?
2014. nov. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!