Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megpróbáltam, hogy ne legyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megpróbáltam, hogy ne legyek elérhető a fiú számára, de sajnos ez hosszabb ideig nem megy, mivel odavagyok érte, szeretem őt. Hogy vehetném rá magam, hogy birjam ki nélküle? 17l

Figyelt kérdés
Nagyon elfoglalt a srác. Nem járunk. Általában mikor valami mással foglalkozik, lassabban ir vissza. Megpróbáltam, hogy ne legyek elérhető számára, de ez sajnos csak rövid ideig tartott. Egyfolytában lestem, hogy mikor jön fel a facebookra. Tudom, hogy ez beteges, ezért el szeretném felejteni a fiút, szeretném ha ő keresne. Mivel foglalhatnám le magam?

2014. szept. 11. 16:57
 1/7 anonim ***** válasza:
50%

Keress valaki mást! :)


18f

(Igen célzás volt arra hogy írj! :D)

2014. szept. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
maszturbálással
2014. szept. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok olyan tipusú lány, aki könnyen beilleszkedik valahova. Én olyan időtöltésekre gondoltam, amit egyedül csinálhatok. A maszturbálás jó ötlet, de egy idő után megunom. Megpróbáltam magam filmekkel lefoglalni, de már nem tudok egy jó filmet se :D
2014. szept. 11. 17:02
 4/7 anonim ***** válasza:
számitógépes játékok;)
2014. szept. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Olvass könyvet. Fejts keresztrejtvényt.
2014. szept. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Reggeltől délutánig suli, aztán hazaérve írásbeli házi, aztán tanulás a másnapi órákra, segíts anyukádnak-apukádnak a házimunkában és már el is ment a nap, lehet vacsorázni és lefeküdni aludni.:)

De hülyeségen kívül, elhiszem, hogy alig bírod türelemmel, de foglald el magad valamivel, netes játékok, számítógépes játékok, olvasás, rejtvényfejtés, tv nézés, filmezés, séta, bármi.

2014. szept. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Esetleg próbálj ki valami sportot,t'án ha megszólít ott egy olyan pasi,akinek bejössz. ;) Lehet más is,csak valami elfoglaltság legyen.Van néptánc,TRX,határ a csillagos ég.Fel a fejjel,nincs veszve semmi! :)
2014. nov. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!