Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsaltam a férjemet. Megprób...

Megcsaltam a férjemet. Megpróbáltam eltitkolni de sajnos kiderült. Hogy találjak vissza újra a férjemhez és a kisfiamhoz?

Figyelt kérdés
Én nem akartam, de a főnököm olyan szépen tud bókolni. Azt is mesélte, hogy nagyon rossz a házassága. Azt hittem,több is lehet ebből, nem csak egy viszony. Már hónapok óta mondta ezeket nekem és úgy éreztem belevágok. Csak néhány hónapig voltunk együtt, mert én rákérdeztem hogy mikor válik. De azt mondta, hogy már nem biztos benne, hogy én kellek neki, lehet hogy mégis a feleségével marad. Én a férjemet és a kisfiamat nagyon szeretem. Csak az a baj hogy egy munkatársam beárult a férjemnél. Ő azóta teljesen megváltozott. Mivel én közben el is költöztem. Azt mondja menjek oda, ahol eddig voltam. Mit tegyek, hogy minden a régi legyen?

2014. nov. 22. 17:33
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
21%

A helyzet eleg rossznsk tunik de minden mentheto ha mindketten szeretnetek.A kerdes az, h szeretnel a ferjeddel maradni, vagy pedig jobb nelkule hosszutavon?


Ha szeretnel vele egyutt maradni akkor menjetek el kavezni es mondd el neki oszinten h mi es miert tortent es azt h szeretned mindezt visszahozni:-))Az h a fonokod innnntol mit vsinal az az o dolga, es ha lehet ne is kontaktalj vele egyaltalan.


Probalj ismet kozelebb kerulni a ferjedhez de a kerdes az, h igazan szereted e ot?Nem csak emberileg hanem telleg o az akivel szeretned leelni az eleted, vagy csak arrol van szo, h lo nincs szamar is jo alapon mukodsz?Ha ez utobbi akkor sincs semmi baj, de akkor nem erdemes visszamenni a hazassagodba ha viszont telleg ot szereted akkor hajra:-)))


Sok sikert mindehhez es nyugi,minden helyzet megoldodik elobb utobb:-)))


Ahogy a Nagyim mondana, "tobb is veszett Mohacsnal":-))))))

2014. nov. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
73%
O Kurwa!
2014. nov. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
A férjem olyanokat mond, hogy legalább tőlem tudta volna meg. Most mit számít az, hogy honnan tudja? És ha mégis máshogy alakul a dolog én meg lebuktattam volna magam az jobb lenne?
2014. nov. 22. 17:56
 14/36 anonim ***** válasza:
85%
Igenis sokat számít, és jobb lett volna személyesen bevallani, az legalább bátorságra vall, és hogy vállalod a tetteidet és azok következményét!! Valakit a háta mögött megcsalni aljas, és gerinctelen dolog. Egy kapcsolat alapja a bizalom, és te pont azt vágtad tönkre. Ha valami baj van a kapcsolatban, akkor meg kell beszélni, nem pedig rögtön más karjaiba rohanni. Ha meg nincs semmi baj, akkor az meg elég nagy gáz, hogy pár szép szóvaal le lehet venni a lábadról annak ellenére hogy családod van...
2014. nov. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
89%
Te ezt most komolyan kérdezed? Annyit jelent, hogy nem csak hűtlen vagy, de gerinctelen is! Mindössze ennyi a különbség aközött, hogy elmondták neki, vagy te mondtad volna el. Érted már kedves?!
2014. nov. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
97%
A probléma az, hogy nem csak a férjed, de a gyereked is otthagytad a főnöködért. Ezt egy valamire való Szülő nem bocsájtja meg semmi pénzért sem. De, igenis akartad. A fél világ nagyon szépen tud bókolni, sokszor az utcán is füttyögnek utánam akkor is, ha a 2 éves lányunkkal sétálok, mégse csalok meg senkit. Pláne nem költözöm el csapot papot otthagyva. Én soha többé nem tudnék bízni benned. Pont. Mivel a 'menj, ahol eddig voltál' megszólalásból az jön le, hogy nem egy balek a pasas, nemigen tudsz mit tenni. Esetleg idő, sok idő. Legalább a gyerekkel próbáld meg rendbe hozni a kapcsolatod. Nem tudom, mennyi idős, de ha kiskamasz már, nincs esélyed.
2014. nov. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
8%

Ha már felállítottunk egy bíróságot, és ítélkezünk, akkor én leszek a védő. "Én nem akartam, de a főnököm olyan szépen tud bókolni." Alapvetően őt elcsábította a főnöke. Persze, hogy nem kellett volna, de elhitette, manipulálta.

Az embereket az érzelmein keresztül lehet befolyásolni, ilyenkor az agy nem működik megfelelően, mert a lila köd ott van. Ilyenkor mindig arra kell gondolni, hogy mitől lenne jobb, másabb a másikkal. Egy idő után az is alábbhagy, és akkor minden olyan, mint régen a másikkal, plusz még ugrott a gyerek, és talán nincs is hova menni. Azért nagy felelősség egy nőt elvenni mástól.

2014. nov. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
92%

Megbízhatatlan vagy! A főnök dobott és most kéne a férjed,de ha válna a főnök,a férjedet dobnád...

A régi sosem lesz és talán új sem!

Megérdemelted és megértem a férjedet!

2014. nov. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
92%

ha nem ismernék ilyen noket, azt hinnem kamu.

el se ismered hogy hibáztál, fonoknek nem kellettél, akkor jó lesz a férjed megis.

mutogatsz másokra, semmi felelosség.

2014. nov. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező (#13) "Most mit számít az, hogy honnan tudja? És ha mégis máshogy alakul a dolog én meg lebuktattam volna magam az jobb lenne?" - férfiként mondom, hogy nekem kb ezen múlna, hogy eleve mindenképpen szakítás, vagy megbeszéljük, és ha van esély, megpróbáljuk helyrehozni...
2014. nov. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!