Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányok, ti mennyire vagytok...

Lányok, ti mennyire vagytok szégyenlősek a barátnőitek előtt? Mi a véleményetek, normális dolog ez?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, jóban vagyunk, de neki van egy legjobb barátnője. 15 és 16 évesek. Oké hogy mindent megbeszélnek, de tényleg mindent, bármi történik, az első hogy elmondják egymásnak. Vagy ha együtt vannak és az egyiknek ott a pasija, akkor simán megmondja a barátnőjének hogy ők elmennek d*gni és addig ne menjen be a szobába.. (az más kérdés, h 15 évesen már nemi életet él. Egyébként totál ellentétek. A kisebbik bulizós, bevállalós, meggondolatlan, minden hülyeséget csinál. A másik a jó tanuló, jó magaviseletű, szófogadó, rendes lány.) Együtt mennek wc-re, mármint be a wc-fülkébe is, simán pisilnek egymás előtt.. Együtt fürdenek, borotválkoznak stb. egy zuhanyzóban, pedig megtehetnék, hogy külön mennek, meg ilyenek. Nekem ez nagyon fura, ilyenekben szégyenlős vagyok mindenki előtt. Nektek mi a véleményetek erről?
2014. aug. 17. 22:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenki más. Én annyira nem vagyok szégyenlős, de nem borotválom magamat a barátnőm jelenlétében és nem zuhanyzok vele ha van más fülke is.
2014. aug. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én is szoktam a barátnőmmel fürödni, és sokkal jobb mint egyedül.
2014. aug. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is simán lezuhanyzok barátnőmmel,borotválkozni is lazán egymás előtt.

Mi nem vagyunk szégyenlősek :D Mi is elég sok mindent megbeszélünk,nálunk a szégyenlősség barátságunkban nem szerepel :D

2014. aug. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ahol több wc van, ott nem, de ahol csak egy ott simán bemegyünk és pisilünk egymás előtt. Meg szoktunk egymás előtt fürdeni is, de együtt nem. :D
2014. aug. 18. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!