Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 13-18 éves fiúk szégyenlősek...

13-18 éves fiúk szégyenlősek vagytok?

Figyelt kérdés

Amikor öltözőben öltötök, vagy zuhanyoztok meztelenül akkor eltakarjátok magatokat, vagy nem zavar?

És a szüleid szoktak meztelenül látni?

Kort is írjatok!

Köszönöm:)


2014. júl. 2. 09:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok szégyenlős. 17/F
2014. júl. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem szoktam ilyen helyzetekben zavarba jönni.

14/F

2014. júl. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem zavar és nem is szoktam zavarba jönni, mióta az eszemet tudom. Persze, ha úgy van, hogy én hívom be anyámat a fürdőszobába, hogy hozzon be egy törölközőt, akkor eltakarom.. de ha bejönnek vagy bármi, akkor nem kapkodok és sikítozok. :) Mindenhol más a szokás, én is bemegyek bármiért a fürdőbe, ha fürdik anyám, apám, hugom vagy éppen a nagymamám.. pedig nem vagyunk naturisták.. :)

Mások előtt sem vagyok szégyenlős, de ott azért illedelemből biztos eltakarnám nagyjából, ha nem is kapkodva.

24/F

2014. júl. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A sexológus szerint az a szégyenlős,aki nincs megelégedve e nemes testrészével .
2014. júl. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

én nem vagyok szégyenlős

otthon simán mászkálok tök meztelen

2014. júl. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ja 13F
2014. júl. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
sajnos tulzottan, pedig probáltam már ellene tenni, de pl a piszoárnál nem tudok pisilni, ott nem jon semmi...
2014. júl. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem vagyok magamutogatos típus,helyzettől függ a meztelenség,de egy férfi zuhanyzóba érdekes lenne ha takargatnám magam,öltözőben meg nem szoktak meztelen lenni.Sokan nem használják a zuhanyzókat,bár a használathoz működni is kellene:-)

Nem takarom magam egy férfi zuhanyzóba csak az zavar ha vannak bámészkodok,azoknak valami bajuk van.


Viszont nem járkálnak be hozzám az őseim ha fürdök,ahhoz már idős vagyok,ha valami kell akkor lehet szólni ennyi.

Idegbajt,depressziót nem fogok kapni ha benyit,de tartsuk egymást tiszteletbe és ennyi,kész

A kádba habokba ülve sok mindent nem látnának,nem is néznének.

Nem szoktak látni.

2014. júl. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

piszuár témához hozzászólnék én is sokan vannak akik nem szeretik ha szó szerinte a se gükbe van egy másik és úgy vízel,ezért jó ha vannak kis elválasztó falak,én sem közvetlenül a másik mellé állok.Van aki nem is tud úgy vízelni ha más ott áll mellette,csak egyedül.ez nem egyedi.


Nincs gondom a vizeléssel,de a fenek embe ne legyen senki.

2014. júl. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

4/9 a sexologus hül yeségetket beszél,a legtöbb ember nagyon is megválogatja hogy ki előtt mászkál meztelenül és mikor,milyen szitúba.Hidd csak el pont aki ezt mondta az lesz az az ember aki nem fog mászkálni ádám vagy éva kosztümbe.



A barátnőm is tök jól néz ki,semmi baj nincs vele,még sem mászkál otthon pucéron,már kiskorába sem szerette ha bemászkálnak hozzá.És mivel láttam nem egyszer hidd el nincs baj a testével csak nem mutogatja magát.



Nagyon sokan vannak kamaszkorban is ahol már nem divat hogy bemászkáljanak egymáshoz,tiszteletben tartják egymást,a legtöbb lányhoz már 12 évesen vagy még fiatalabb korban az apjuk egyáltalán nem járkál be ha az öltözik,sőt sok még anno általános iskolás havaromhoz (fiú,csak hogytiszta legyen)sem ment már be az anyja 11-12 évesen.Én kisgyereknél,legyen az egy rokon gyerek sem gondolnám azt hogy azért mert gyerek csak úgy kopogtatás nélkül rányissak akár,vagy ne kérdezzen meg hogy szégyenlős vagy sem,az bunk óság lenne.


Egyszerűen az van ahány ház annyi szokás,de még ahol egy családban nevelkedik több gyerek ott is igen nagy különbségek lehetnek a gyerekek között mi 3-an vagyunk tesók,sem én,se a nővérem nem díjazzuk ha még szűk családon belül(apa,anya)kopogás nélkül fürdőbe rránk törnék az ajtót,de a bátyámat nem zavarja,de idegeneknél már nem tetszene.


Ennek ellenére ha közös zuahnyzóba megyek nem jövök zavarba.Tehát helyzet függő.


Az unokaöcsém alíg 8 éves és anyának új palija van és a srác nem vetőzik le a pasi előtt,szégyenlős típus,sokat volt nálunk(ja és mivel én erre figyeltem előttem,meg anyukája előtt nem szégyenlős csak és vele sincs baj külsőre),és ezt tiszteletbe kell tartani,nem lehet erőszakkal rávenni hogy igen is mert még gyerek vagy vetkőzz le,azzal megalázták,egyszerűen tiszteletben kell tartani hogy ki milyen típus.


Kérdező a válasz,nem szoktak már látni meztelenül,már öreg vagyok hozzá.

De ha fürdök és kell valami a fürdőszobából akkor beszólnak vagy kopognak,így korrekt.

2014. júl. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!