Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségemnek szereztem egy...

Feleségemnek szereztem egy sokkal jobb állást mint a mostani. Meglepetésnek szántam. De most teljesen elbizonytalanodtam, amiatt amit az előttem szóló ügyvéd kap a fejére. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

2014. nov. 22. 21:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
43%
fogalmazni te se tudsz
2014. nov. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
98%
Az előtted szóló ügyvédnek pontosan mi köze is volt a feleséged új munkájához?
2014. nov. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem ugorj neki még egyszer a kérdésednek. Mi a probléma?
2014. nov. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
29%

Az egy dolog, ha szerzel egy jobb állást.

Az meg egy másik, hogy egy hülye magas beosztású, gerinctelen ügyvéd lecarja, amit a barátnője kér, és belepofázik a dolgaiba.

2014. nov. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
80%

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


A kérdezőt szerintem ez a kérdés, vagyis inkább a válaszok bizonytalanították el..

2014. nov. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Igen eltaláltad. Engem elborzasztanak azok a válaszok.

Még senki nem mondta, hogy nem tudok fogalmazni, de szívesen veszek leckét.

2014. nov. 22. 22:06
 7/18 anonim ***** válasza:
92%
Nem a fogalmazásoddal volt a gond, hanem azzal, hogy nem linkelted be azt, amire hivatkoztál. Így senki nem tudta, milyen ügyvéd mit kapott a fejére.
2014. nov. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
66%

Én azért vigyáznék az ilyen nagy horderejű meglepetésekkel. Hacsak nem vagy benne teljesen biztos, hogy erre vágyik a feleséged, úgy inkább beszéld meg vele és valami mással lepd meg.

Mert hát lehet, hogy szerinted ez egy jobb állás, de nem biztos, hogy neki is tetszene.

2014. nov. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
69%

Az ügyvédnél az volt a probléma, hogy a feleség kifejezett kérése ellenére scelekedett.


Ha a te feleséged kért tőled segítséget a munkakeresésben és a kínált pozíció is olyan, amilyet ő keres, akkor nincs vele gond.

2014. nov. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
80%
Csak a saját nevemben tudok nyilatkozni. Én nem örülnék. Annak persze igen, ha tudnál szerezni egy jobb állást, de mindenképpen beszéld meg velem is. A meglepetés jó dolog, de nem ilyenkor.
2014. nov. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!