Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van/volt a családotokban...

Van/volt a családotokban syndactyliás (összenőtt ujjú)? Megműtették a szülei?

Figyelt kérdés

A kislányom kezén három ujj összenőtt.

Olyat keresek akik átélték, látták, tudnak róla.

Ha megműtötték:

Mennyi idősen?

Megviselte?

Mennyi ideig lábadozott?


2014. nov. 23. 09:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Igaz, nem a kezunkon, hanem labujjak, de harom generacionak van ez, es csakis nonemuek. Egyikunk sem mutotte meg, nem zavar semmiben, de mint irtam, nem a kezen.
2014. nov. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A kézen mindenképpen meg kellene müttetni, mert különben nagyon sok problémája lesz. Viszont feltétlen érdemes elötte nagyon utánajárni és cask kimondottan erre specializált orvossal (aki idegsebészetben és plasztikai sebészetben is otthon van) csináltatni a mütétet.
2014. nov. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Volt férjem kisfia született összenőtt ujjakkal(mutató és középső)Egy évesen megműtötték,kutya baja.Ahogy megához tért,már semmi baja nem volt :)
2014. nov. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ismerek egy hétéves kisfiút összenőtt lábujjakkal, őt nem műtették meg, de a kézujjak biztos zavaróbbak, én megműttetném, ha a gyerekemnek összenőtt kézujjai lennének.
2014. dec. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A férjemnek van 2 újja háromnegyedig összenőve.A katonaságnál meg akarták müteni,nem foglalkozott vele,nem zavarja.Én észre se vettem,csak mikor már javában eggyütt voltunk,akkor mutatta:)
2015. jan. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!