Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A ti családotokban hány...

A ti családotokban hány munkanélküli van?

Figyelt kérdés

Mi négyen vagyunk, egy szülő és három gyerek. Sajnos jelenleg csak anyánknak van munkája, mi hiába végeztünk el egy-egy szakmát, éppen csak alkalmi munkákat találunk, így azt lassan már arra sincs pénz, hogy együnk, nemhogy megpróbálkozhassunk külfölddel :/


Ez egyébként a keleti régió. Nálatok mi a helyzet, hogy viselitek?


2013. dec. 31. 09:40
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
65%
nálunk apának vannak csak ilyen alkalmi munkái :// szerencsére rajta és rajtam kívül mindenkinek van jelenleg (én még tanulok)
2013. dec. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
74%

Mi is négyen vagyunk (2 szülő 2 gyerek). Mindenkinek van munkája. Komárom-Esztergom megye


A páromék 6-an vannak (2 szülő 4 gyerek). Közülük 1 gyerek munkanélküli jelenleg, de elvileg januártól ha minden jól megy ő is dolgozni fog. Pest megye

2013. dec. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
18%

A helyzet ugyanez, 21 vagyok és munkanélküli 1 éve! Munka semmi, az önéletrajzom elküldése után semmi választ nem kapok, még annyit se hogy nem felelek meg vagy betelt vagy valami, már megszoktam.

Alkalmi munka akadna, de az szinte semmire sem elég, azt a pénzt előteremtem máshogyan az interneten.

Munkaügyön keresztül szerettem volna tanfolyamra menni, de oda bekerülni sem egyszerű, tavasszal ha indul újra képzés, megint neki futok, hátha bekerülök...

Amúgy szintén kelet...

2013. dec. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
18%

Szűk: csak én vagyok..

Tágabb: 10 kb (de van aki most mr nem számít annak, mert element szülni ha már nincs meló(biztosított ennek ellenére az anyagi háttér, mert a férje jól kesett, saját ház plusz 20 millió felett a bankban, most indít vállalkozást, 50 millió állami támogatással..pályázatot nyert..)

Van akit közben le is százalékoltak, de csak annyira, hogy dolgoznia kelljen, hisz a pénz nem elég, de persze sehova nem veszik fel a környéken a csökkent munkaképessége míatt(3-an így vannak)

2013. dec. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
36%

Mi öten vagyunk a családban. Húgom még általános iskolába jár, én még gimibe, nekünk nincs munkánk. Apának biztos munkahelye van, anyának mostanában csak ilyen félévre, évre, van hogy nincs is, de előtte mindig volt. Nővérem most szeptemberben kapott munkát egyetem mellett, márciusig tuti kitart.

Tágabb család: Keresztapámnak nagyon jó munkája van, felesége általános iskolában tanít. Két unokatesóm is dolgozik, egyik egyetem mellett (30 éves, második diploma), feleségeiknek is van nagyon jó munkájuk.

Nagy bátyjám az, akinek most nincs munkája és kezd lecsúszni ismét, az ivászathoz...

2013. dec. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
24%
mi 3man vagyunk, anya nem dolgozik, de apa úgy keres,hogy nem is kell
2013. dec. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
33%
Mi 5en vagyunk, férjem, gyerkőc, én. Nagymamám és nagybátyám. Mamám nyugdíjas, fia dolgozik, én gyeden vagyok és a férjem munkanélküli fél éve. Asztalos, szóval vajmi kevés az esélye hogy ilyenkor kap munkát. De azért próbálkozunk. Ismerősökön keresztül is.
2013. dec. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
54%

Úgy 2 éve még ketten voltunk munkanélküliek.

Szüleimnek szerencsére van munkája de nekem meg a tesómnak akkor nem volt.

Tesóm talált magának alkalmi munkákat egyikből állandó lett volna, plusz nekem is adódott néhány fuvar, meg kisebb munkák de azok olyanok voltak hogy hagyjuk. Szinte alig kaptam valamit.

Akkor 2011 ben 8 hónap után találtam valamit ami igaz egy kisebb tanfolyam elvégzésével járt de végül kaptam munkát. De az csak 5 hónapig tartott mert igazából csak helyettes voltam.

Utána kb 10 hónapig voltam itthon aztán végre valahára találtam munkát. Igaz nehezen szinte mindenhol járt az önéletrajzom ami csak létezett munkahely a környéken. Végül egy helyre felvettek külsősnek. Igaz nem nagy a fizetés de ha azt vesszük a munkaidő sem vészes mert 8 órát vagyok bent abból 5-6 órát dolgozok leginkább, a többi meg csak papírmunka meg egyéb adminisztráció ami még bő 1 órás munka de azt letudom általában 20 perc alatt.

Pest megyében lakom.

2013. dec. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
9%
Mi hárman vagyunk, két felnőtt egy gyerek. Egyikőnk sem dolgozik.
2013. dec. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
47%
nálunk hál istennek mindenkinek van munkája (4fö) még a rokonságban sincs olyan, hogy valaki munkanélkülin van. eddig.
2013. dec. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!