Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szulok ti mennyire szoltok...

Szulok ti mennyire szoltok bele a felnott fiatok eletebe?

Figyelt kérdés
A fiatok ket evig jart egy lannyal szakitottak kiborult sokaig probalt vele kibekulni. Idokozben a fiu osszejott egy lannyal akivel egy evig jart ugy volt hogy elveszi. Csakhogy a fiu kibekult az exnovel aki a fiunal toltotte az ejszakat. Reggel a ferfi anyja pataliat csapott hogy nem eleg hogy felrelep pont ezzel a novel aki annyi bajt okozott neki. Persze ezt durvabban mondta. A ferfi ezutan szakitani fog a baratnovel. Ti szulokent mennyire folytatok volna bele a fiatok dontesebe?
2014. nov. 24. 21:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Semennyire. Az ő élete, az ő döntése. Nem választhatunk helyettük, még akkor sem, ha nekünk nem tetszik a választásuk. Rosszul tette az anyuka, hogy patáliázott, inkább ült volna le a fiával beszélni. A véleményünket elmondhatjuk, de a döntés az övüké. Az én fiam is volt ilyen helyzetben. Cirkuszokkal az anya azt éri el, hogy eltávolodik tőle a gyereke, nem fog bízni benne.
2014. nov. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ezek után szülőként azt gondolnám a minimum,hogy szakít a szerencsétlen barátnővel. Amúgy meg magánügyük! Max annyit kérhetsz,hogy ne cipelje oda azt a csajt, akit nem szívlelsz.
2014. nov. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kulon hazban el. Csak reggel jott az anyja.
2014. nov. 24. 21:23
 4/10 anonim ***** válasza:
47%
Ilyen durván nem osztanám ki, de elmondanám a véleményem én is erről neki, mert ez nem volt szép dolog tőle. Megkérdezném tőle miért tette ezt mikor elméletileg minden rendben volt. Ha még az excsajt szereti miért hitegette a másik lányt, hogy akár el is veszi. Nem tudom a történetben melyik szereplő vagy, de egyikőtök sem reagálta le jól a helyzetet.
2014. nov. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

azt szólnám, hogy akkor a 2.lány valószínű csak egyfajta pótlék volt.jobbat érdemel a fiamnál

de ezt magamban gondolnám, nincs már jogom beleszólni a döntéseibe.és nem is tanácsos, ha fontos a jó viszony

2014. nov. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
0%
Folyamatosan a sarkában lihegünk
2014. nov. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Aki jóban akar lenni a saját gyerekével, az nem szól bele az életébe. Ha kérdezik a véleményét, akkor is csak nagyon óvatosan válaszol. Az anyák sajnos gyakran tönkreteszik a saját fiukat.
2014. nov. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ebbe nem szólnék bele. A véleményem persze elmondanám, de nekem se mondja meg, hogy ki mellé bújjak, kit szeresek, én sem mondhatom meg, hogy nagykorúként kivel alakít ki kapcsolatot.


Azt mondjuk nem értem, hogy a kedves Mama hogy hogy csak úgy besétált a fiacskájához? Az a minimum, hogy szólunk a családban, ha megyünk a másikhoz. Én hagytam már ott pasit azért (illetve nem is voltunk kapcsolatban, csak ismerkedtünk, de ezért nem lett folytatás), mert elmondta, hogy hozzá minden reggel átmegy az anyukája reggelit készíteni. Utoljára láttam.

2014. nov. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem tartozik rám a magánélete. Azzal fekszik le, akivel akar. Jó, hogy nem véleményezem? Milyen alapon? Pont fiam van nekem is, ezért merem állítani, semmi közöm hozzá.
2014. nov. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Semennyire... ahogy fordított felállásban - tehát, ha a felnőtt fiú lennék a kérdésben szereplő szituban - hamar megmutattam volna az anyámnak a külső kilincset az ajtón.

(megtörtént anno a gyakorlatban is)

2014. nov. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!