Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A parom apja kiosztott mit...

A parom apja kiosztott mit tegyek elmondjam a paromnak?

Figyelt kérdés
A parommal volt egy csunya szakitasunk nem szep dolgokat is egymas fejehez vagtunk. Kulon voltunk o sokat fogyott a stressztol mar a munkahelyet is veszelyeztete ez a sok stressz. Kibekultunk hazaszaladtunk a szuleihez mert a kocsihoz kellett valami. Mig a parom elment erte kettesben maradtam a szuleivel. Az apja nekem esett hogy milyen szemet modon viselkedtem a fiaval, miattam enni sem tudott, elojott a verszegenysege es hasonlok. Ugy allitotta be mintha en tonkretettem volna az egeszseget. A paromnak nem szoltam rola. Ti elmondanatok?
2014. nov. 25. 21:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
61%

Ronda dolgokat vágtatok egymás fejéhez, ez nyilván nem helyes. Te tudod a párod milyen lelkületű és ez mennyire viselheti meg. Az apja nyilván az ő pártját fogja fogni. Nem biztos hogy ezek után kedvelni fognak téged. Ti egymás közt rendezzetek mindent, beszéljétek át a sértéseket amit egymásra kiabáltatok. Ne maradjon tüske ha újra együtt vagytok.

Én elmondanám egyébként, mert mi mindent megbeszélünk, ez alatt értsd hogy MINDENT. Pont ez segít abban, hogy ne kerüljön sor veszekedésre amit amúgy mindketten gyűlölünk. Jobb kimondani ha valami bánt, mint hagyni felhalmozódni és kitörni egyszerre.

2014. nov. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
26%
Én a helyedben igen magamba néznék, és nem az elmondáson morfondíroznák.
2014. nov. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%
Ige, el. Méghozzá most az első alkalomnál, mert ha ez folytatódik, és te hallgatsz, egy idő után meg kitörsz mint egy vulkán mikor eleged lesz belőle, akkor nem biztos, hogy hinni fog neked a párod. Jobb mindent melegében tisztázni. Hogy jogos volt e a dorgálása, azt meg csak te tudhatod.
2014. nov. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
54%
Kerdezo, ez teljesen termeszetes reakcio egy szulotol. Csunyan szakitottatok, ettol mar nem kedvelnek teged ott tobbe. Most megint osszejottetek (de minek...), ezt ok nem nezik jo szemmel, jogosan. A te jelenleted mar okozott gondot a csaladban, rossz hatassal voltal a gyerekukre. En is kiosztottalak volna.
2014. nov. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
17%
Elmondanám, ha mondjuk tovább folytatná após a mondókáját ezzel kapcsolatban. Bűntudatot akart kelteni vagy miért érezte olyan fontosnak ezt közölni veled mihelyt lelépett a fia..? Biztos, van benne egy csomó harag, de ehhez akkor sincs semmi köze apósodnak. Gondolom, aggódik a fiáért, de azt is, hogy felnőtt emberről van szó. Beleszólása nincs. Amúgy meg a munkahelye is okozta, hogy fogyott, nem csak a veled való veszekedés. Én elmondanám azonnal, mert ismerem magam, nem tudnám visszatartani, de másnak azt mondanám, inkább akkor, ha ez tovább folytatódik. Őt is idegesítené az apja kifakadása, még a végén összevesznének és azért is te lennél a hibás… gondold át, te ismered őket.
2014. nov. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
En nem mondanám el, ha ujra mennék,akkor beszélnék az apával még egyszer.Vigyáznék arra, hogy a fia és apa között megmaradjon a jókapcsolat.Ez attól is függ,hogy ki volt a hibás a szakitásnál.
2014. nov. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
23%

Én szülőként megértem az apuka reakcióját. Minden szülő aki szereti a gyerekét, még ha nem is szól bele a gyereke magánéletébe, ha azt látja, hogy a gyereke testileg-lelkileg padlóra kerül valaki más miatt akkor a szülőnek is fáj.

Fáj látni ha a gyerekünk szenved, és képtelenek vagyunk segíteni, enyhíteni a fájdalmán. Egy ilyen szakításnál, persze, hogy a szülő a gyerekét támogatja, és még a legrendesebb szülő is haragot érez a másik fél iránt, mert bántotta a gyerekét. Ilyenkor a szülő csendben vár, reménykedik, hogy a padlóról egyszer csak feláll a gyerek, és tovább tud lépni. Biztos vagyok benne, hogy a barátod szülei sokkot kaptak, hogy kibékültetek, mert tudják a kapcsolatnak nem lesz szép jövője. Hamarosan újra összekaptok, és előre félnek, hogy a fiúk végre kezd talpra állni, de miattad lehet újra padlóra kerül.

Kiosztott az apja? Érthető? Végül is a gyerekét bántottad.


Azért gondolj bele, te mit tennél ha a gyerekedet akit szeretsz valaki csúnyán megbántja??? Neked is fájna nem???


Kár volt újra összejönnötök. Tudod felmelegítve csak a töltött káposzta finom, a kapcsolat ami elsőre nem működött az másodjára sem fog működni. Újra fájdalmat fogsz okozni..

2014. nov. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
85%

A kérdező nem írta le a szakításuk okát. Mégis miből következtet arra némely válaszoló, hogy ő volt az?

Igenis vannak emberek, akik maguk teszik tönkre a kapcsolatukat, aztán meg nyarvékolnak mindenfelé, meg haldokolnak, leépülnek ha szakításra kerül a sor. De az is lehet, hogy mindketten hibásak voltak, sőt, nagy %-ban ez a helyzet. De ahogy egy szakításba sem avatkozhat bele kívülálló, úgy egy békülésbe, esetleges folytatásba sem. Még a szülők sem. Ha most boldogok lesznek, akkor szerencséjük van, ha nem, majd szakítanak még egyszer. Egészséges felnőtt ember túl tudja tenni magát egy szakításon. Lehet, hogy megviseli, de nem megy bele tönkre. Aki meg igen, ott nem a partnerrel volt a baj, nincs miért hibáztatni.

2014. nov. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
44%

ma 22:02

Teljesen mindegy kinek a hibájából lett vége a kapcsolatnak. A szülő csak a gyereke szenvedését látja, és ez nem tetszik neki. Biztos vagyok benne, hogy a kérdező szülei is haragudnának a srácra, ha a kérdező omlott volna össze, és az apja/anyja heteken át az ajtó mögött állva szomorúan hallják, hogy a lányuk keservesen zokog. A lényeg az, hogy a szülők még ha nem is avatkoznak a gyereke életébe, akkor sem örülnek ha a gyerekük megtörik egy szakítás miatt.

2014. nov. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
54%

Az én szüleim egyszer sem ordították le az ex pasijaim fejét, ha szakítottunk és a padlón voltam miattuk. Sajnálni biztos sajnáltak, de mit szóljanak bele? Az én dolgom volt. Ha már ahhoz érett voltam, hogy kapcsolatom legyen akkor megoldom és ha van elég eszem túl is lépek rajta.

Nem is tetszett volna nekem, ha az anyám/apám így tesz.

Ha esetleg olyan viszony van anyós/após és meny/vő között, akkor el lehet neki mondani, hogy hát nem így kellett volna ezt a veszekedést, de minek essen neki?? Véleménye lehet a dologról és még ha elő is adja, nem mindegy, hogy hogy.. Csak a fia választottjáról van szó és egy esetleges családtagról.

2014. nov. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!