Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam a tesómnak hogy a...

Elmondjam a tesómnak hogy a párja egy másik férfival volt a strandon?

Figyelt kérdés

Külföldön dolgozik a bátyám, nem vagyok vele túl jó viszonyba amióta elköltözött ő is a családi házból és én is. Igazából az 1 éves kislányomat sem látogatta meg mikor megszületett, soha sem jön el hozzánk, én sem hozzájuk, néha össze futunk és annyi.

A párjával is hasonló a dolog, vele sem beszélek nagyon, főleg tudom hogy ő a kasszás a bátyám pénzéből, és mikor kölcsön akartam kérni még sem adott. Minap strandon voltam, és megpillantottam őt egy másik férfival. Eléggé el voltak, nem tudom ő ki mi, nem is érdekel. Szerintem látott, de úgy tett mint aki nem. Párom nem akarta hogy oda menjek, mert igen csak rendeztem volna egy jelenetet. Viszont azt hiszem a bátyám sem hinne nekem ha elmondanám, és ez a legnagyobb gond, de annak ellenére hogy nem vagyunk jóba szeretném ha nem az orránál fogva vezetné, hiszen nem ezt érdemli.


2014. jún. 15. 13:50
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
90%

Lehet csak bekavarsz egy ártalmatlan félreérthető strandolásból adódó történettel.


Ha félrelép, akkor az a későbbiekben is ki fog derülni. Várj még.

2014. jún. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
92%
Miért nem fényképezted le őket?
2014. jún. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
62%
Kétesélyes a dolog, tehát van rá 50 % esélyed, hogy a bátyáddal még jobban elrontaná az amúgy sem fényes viszonyt, ha szólsz neki. Legyen az ő dolguk.
2014. jún. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem, mindenhogyan te jössz ki rosszul:

1) szólsz a tesódnak. Barátnője simán kimentheti magát egy bizonyos

- ó ugyan ő csak a tesóm/unokatesóm/volt osztálytársam/stb -mondattal. Jamés még neki áll fejjebb, hogy miért kémkedsz utána

2) kiderül, hogy csalja a tesódat. Felhozza, hogy te is láttad és ezek szerint te is milyen bunkó vagy, hogy mégn a tesódnak sem szólsz.

:(

2014. jún. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 piriiiiii ***** válasza:
90%
De mit csináltak együtt? Mit jelent, hogy eléggé jól elvoltak? Ölelkezve csókolóztak, vagy csak beszélgettek és nevetgéltek?
2014. jún. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
95%
Tehat utálod mindkettőt, de azert te csak jót akarsz a tesodnak....
2014. jún. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 A kérdező kommentje:

A válaszokat mindet, köszönöm!

Nevetgéltek, pancsolták egymást, ez már szerintem flört kategória. Leginkább hátat fordítva ült, és egyszer a pasi megölelte. A sógornőmmel korabeli fiú, de a bátyámtól jóval fiatalabb kb 4 évvel. Na meg izmos, stb elnézést de a tesómhoz képest jól néz ki, és tudjuk hogy a sógornőm is szép. Akár tetszik akár nem, szerintem fogok szólni mert ezt nem fogom hagyni, ettől rosszabb már nem lesz a kapcsolatunk és legalább jól elbeszélget vele. Meg úgy tudom hogy volt egy kis afférja a sógornőmnek, amit szépen kibeszélt és még is együtt maradtak (mióta távol dolgozik azóta) pedig nem így ismertem őt meg, állandóan sírtrít mikor a tesómmal összevitáztak és mondjuk elment bulizni, állandóan harciaskodott érte stb.

2014. jún. 15. 14:16
 8/53 anonim ***** válasza:
47%

A 4 év az nem jóval fiatalabb. Szinte egykorú.


Nem lehet, hogy csak be akarsz kavarni, mert nem adott kölcsön pénzt?

2014. jún. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 piriiiiii ***** válasza:
91%

Hát, szerintem a hozzászólóknak tökmindegy, hogy "akár tetszi, akár nem", elmondod-e neki, de nem értem, minek írtad ki a kérdést, ha ennyire biztos vagy a dolgodban. :D

Mindenesetre legyél óvatos!

2014. jún. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
81%

Bátyáddal se vagy túl jó viszonyban, a párjával sem, kölcsön se adott, most jól bosszút állni - ez a vágyad, mi?

Ne járj strandra, akkor nem kell kölcsönkérni a hónap végén.

2014. jún. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!