Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én nagyon vagyok egy kis...

Én nagyon vagyok egy kis babara de a párom nem de mindig azt mondja hogyha véletlen becsúszna egy gyerek akkor meg tartanánk. Sokat gondoltam arra hogy titokba abba hagyom a gyógyszert szedését de azt nem nagyon tartanám tiszta dolognak! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. jan. 30. 11:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Ne vívd ki magad ellen a sorsot, én ilyent sose tennék, hogy átverem a párom. Vagy legyen közös döntés, vagy semmi. Ha nagyon nem egyeztek, akkor meg minek vagytok együtt?
2010. jan. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
nem tartom jó ötletnek!nagyon megharagudna rád ha ez kiderülne!tudom nehéz,de légy türelemmel!
2010. jan. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
Először is meg kéne tudnod, miért nem akar babát. Túl fiatal még? Nem elég stabil a kapcsolat? Anyagi oka van? Családi gondok? Rengeteg minden lehet. Ne nekünk válaszolj ezekre, hanem magadban tedd fel a kérdést, hátha megérted az álláspontját és tudsz változtatni rajta.
2010. jan. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is várj vele..

valamiért biztos megvan az oka h nem szeretne még..

2010. jan. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem várdd meg, amíg elérkezik az a pillant, hogy a párod is vágyakozni fog egy kisbaba után. A "véletlen becsúszott" sztorinak általában nincs jó vége..
2010. jan. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Én 3 éve szeretnék már kisbabát. Mindig mondtam a páromnak, jó lenne egy kisbaba. Persze nem mondtam neki soha, hogy most vállaljuk be, csak hogy már vágyom egyre, és majd egyszer ugye ő is akar egyet. Mondta mindig, hogy persze, de még most nem. Aztán egszercsak egy éve elkezdte ő is mondani, hogy ő is szeretne, de még várnunk kell egy ici-picit, hogy rendeződjenek a dolgaink. Szerencsére csak egy évet kellett várni, és elkezdtünk próbálkozni. Elsőre összejött, úgy látszik, nagyon akartuk. Most őt várjuk:D

Legyél türelmes a pároddal, de kérdezd meg tőle, hogy őszintén mondja meg, hogy szeretne e valaha gyereket. Ha azt mondja, hogy nem, neked kell eldönteni, hogy később meg tudod e változtatni a véleményét, vagy elfogadod a tényt, hogy nem lesz gyereketek. A harmadik lehetőség tudod mi. Hiába mondod azt, rendben, belenyugszom, hogy nem lesz gyerekem, egy szép nap rájössz, hogy ezt az érzést nem lehet elnyomni, hiszen ez egy olyan erős ösztön, mint a túlélési ösztön. (lényegében ez ugyanaz)

2010. jan. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idősek vagytok,mennyi ideje vagytok együtt,mindketten megtesztek mindent a közös jövőtök érdekében?

Ezeket jó lenne tudni...

Mert ha teszem fel huszas évek elején pár hónapos kapcsolatba,munkanélküliként várni kellene.

Viszont ha több éve együtt vagytok,mindketten dolgoztok és mégse tudjátok az álláspontjaitokat közelíteni,akkor egy olyan fiú kell,aki a jövőt úgy gondolja,mint te.

2010. jan. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
56%
Undorító féreg vagy !!! Annak a férfinek is van ugyanolyan beleszólása, mint neked. Nem csak lecsapolni kell. A gyereknek meg KELL az apa. És nem úgy,hogy anyus taktikázott.. Hánynom kell a magadfajtáktól.. Aztán csodálkozol,ha majd rövid időn belül elhagy,mert ő még nem akarta ezt az egészet..
2010. jan. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
2010. jan. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk még mindig nem értem,miért nem keresnek a pasik,akik nem akarnak gyereket,olyan nőt,aki szintén nem akar.Estleg el is kötethetik magukat,az 100%-os.


A gyermektelenségnek is két ember közös döntésének kellene lennie.Mert ennyi erővel az is pfuj,undorító féreg ,akinek a párja meg akar...

2010. jan. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!