Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségek! Titeket zavarna ha...

Feleségek! Titeket zavarna ha 200 ezer ft-al többet keresnétek a férfinél? Férfiak titeket zavarna ha a párotok netto 200 ezerrel vinne többet haza?

Figyelt kérdés
Tegyük fel a férfi keres netto 120 ezret,a nő meg 300 ezret.Zavarna?Nem kell állszenteskedni!:)
2014. nov. 26. 08:51
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
75%

Mivel közös kassza van, ezért teljesen mindegy, ki mennyit keres, és ki keres többet.


Amennyiben nem veszélyezteti a megélhetésünket, abban az esetben semmi jelentösége.


A "férfi a családfö" címü hülyeséget ideje lenne elfelejteni, mert ez már régen idejét múlta felfogás.


Mellesleg az álszent szóvan csak egy "l" betü kell. De nem ártana, ha elmondanád, hogy MIT értesz álszenteskedés alatt, mert mostanában a legtöbb ember nem tudja, mit jelent.

2014. nov. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
75%

Nem zavarna. Az a lényeg, hogy legyen normális munkánk és normálisan megéljünk belőle.

Mondjuk nyilván ha a férj 30 ezret keres és így van 200 ezer különbség, azért az más helyzet.

Szóval ha nem dolgozna normálisan, az zavarna.

2014. nov. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Kedves első!Igen igazad van.Elírtam,valóban 1 l.De gondolom te nem szoktál tévedni igaz?


Na mi az az álszenteskedés?Amikor pl téged ez zavar tudat alatt,vagy amúgy is,és nem mondod,vagy nem mered azt mondani hogy zavar,vagy pont az ellenkezőjét mondod a véleményednek,nehogy negatív legyen rádnézve más emberek véleménye,mert leszólnak érte,esetleg még pénzéhes ri..bancnak is neveznek ezért.

2014. nov. 26. 08:58
 4/26 anonim ***** válasza:
83%
hmmm ... az már egész szép szám lenne ... nem zavarna, sőt! (F)
2014. nov. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
87%
Nem,közös kasszán vagyunk.Az zavarna,ha nem akarna dolgozni.
2014. nov. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
75%

1-es!

Igazad van.

2014. nov. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
87%

Engem sem zavarna. Én többet keresek, mint a férjem, mondjuk nem 200.000 forinttal többet, de többet. Mi is közös kasszán vagyunk, így nem is számít. Mikor befejeztük az egyetemet egy évben végeztünk, ő azonnal talált munkát, én 4 hónapig nem dolgoztam. Őt sem zavarta, hogy én jóval kevesebbel járulok hozzá a közös életünkhöz, mint ő.


Az zavarna ha nem akarna dolgozni. Ha elveszítené a munkáját és folyamatosan keresne az nem, de ha nem is keresne az nagyon, hiába tudnánk megélni egy fizetésből.

2014. nov. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg keresek 80 ezret,a férjem 100-at,de ha bejelentenék,hogy jövõ hònaptól 300 ezer ft. lenne a fizetésem,biztos vagyok benne,hogy mind a ketten nagyon örülnénk,ès ez nem àlszenteskedés.Minél több a bevétel,annàl jobb,és teljesen mindegy,hogy melyik fél kapja a többet.
2014. nov. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Mi is közös kasszán vagyunk, tehát tök mindegy, hogy melyikőnk keres többet. Nálunk a vőlegényem keres többet 50-60 ezer forinttal, de nem téma ez nálunk. Mikor megkapjuk a fizetésünket, berakjuk a közösbe, és minden kiadás onnan megy. Nincs olyan, hogy ez az én fizumból ment, más az övéből. Értelmét sem látnám.
2014. nov. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
77%
Fordítva jobban zavarna.
2014. nov. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!