Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves hölgyek! Ti mennyire...

Kedves hölgyek! Ti mennyire viselnétek ha a férjetek szakács lenne és napi 13-14 órákat dolgozna és heti 2 szabadnapja lenne és minden nap este 11-12 körül érne haza?

Figyelt kérdés
2014. nov. 7. 12:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
80%
Nálunk pont ez a helyzet. Engem em zavar, mert mindig is magamnak való voltam, sok hobbival. Amikor találkozunk, annál jobban örülünk egymásnak.
2014. nov. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
66%
Ha nincs más lehetõsége,támogatnám.Az még szerencse,hogy van 2 szabadnapja.
2014. nov. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Hát igen,csak hogy a szabadnap nem éppen hétvégére esik többnyire.
2014. nov. 7. 12:36
 4/20 anonim ***** válasza:
45%

Tudtad mikkor hozzá mentél nem?

Utólag ilyenekért sajnálkozni nagyon nem jogos.Ezt házasság előtt elfogadtad akkor utána is el kell.

2014. nov. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
50%
Nehezen viselném, megmondom őszintén. Az, ha nincsenek közös élmények bizony tönkre tud tenni egy kapcsolatot. Én a helyedben megpróbálnám a kevéske együtt töltött időt feldobni, hogy legyenek élményeitek egymással.
2014. nov. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 mi a fene ***** válasza:
52%
Az én férjem 25 évig 3 műszakban dolgozott. tudtam, mikor hozzámentem, nem volt apelláta. helyette sokmindent elintézett munkaidőben, ha gyese-n voltam mehettem ahova akartam, vagy kellett. tudott a gyerekre vigyázni.Persze a hétvégi programokra, meg nagyobb ünneeken a család alkalmazkodott hozzá.Ellensúlyozta a problémákat, hogy nagyon jól keresett, én meg önállóságot tanultam a gyerekekkel együtt. Mikor megszűnt ez a munka hónapokba telt, hogy megszokjam, minden este , reggel, itthon van, meg a kevesebb pénzt is. Szóval, valamit valamiért.
2014. nov. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
52%

Nálunk hasonló a helyzet, kivéve hogy a férjem nem szakács, de ettől függetlenül 12 órát dolgozik heti 5 napban, és fél 11 mire hazaér. Hetente maximum 1x fél 9-re ér haza, de ez nincs mindig.

Mivel én 6-ra hazaérek, elfoglalom magam. Szeretek főzni, imádok olvasni, és a hobbimmal foglalkozni - közben zenét hallgatok, vagy megy a tv és közben gépezek.

Közös programok így is vannak, kettesben és barátokkal is, jut egymásra időnk, sosem volt elhanyagolás, vagy bármi ilyesmi a házasságunkban. Ő amúgy sem egy mormota típus, míg én igen. Szombat-vasárnap is legkésőbb 8-9 körül felébred és gépezik amíg én alszom dél, 1 óráig. De van hogy 7-kor már kel, mert éhes, aztán gépezik:) Szóval ő aktívan is tud pihenni.


Tehát a kérdésedre a válaszom: nem zavar. Semmit nem ront a kapcsolatunkon. Csak élvezzük az együtt töltött időt. Annyit amennyi van.

2014. nov. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
8%

Szarul, ezért is mentem olyanhoz férjhez, akinek normális munkaideje van.


Én nem sok értelmét látom egy olyan kapcsolatnak, ahol hétköznaponként napi fél-1 órát látjuk egymást, nincs ebből kifolyólag minőségi együtt töltött idő, beszélgetés, közös élmények, és még hétvégén is sokszor dolgoznia kell.

2014. nov. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

ma 13:41


Elég szomorú hogy azt nézitek,kinek milyen a munkaideje és nem azt hogy milyen ember és szeret mondjuk titeket.

Mindegy is,én már rájöttem,nektek nőknek mindegy.Legyen munka,pénz,rendes beosztás,meg néha legyetek jól megdugva.

2014. nov. 7. 13:44
 10/20 anonim ***** válasza:
82%

Huhh de nőgyűlölő itten valaki....

Szerintem a közös élmények a fontosak. Nyilván emberfüggő, hogy ki milyen mértékben viseli el azt, hogy nincs együtt a párjával. Én elviselném (bár az én férjem nem éjjel jár haza), viszont ahhoz ragaszkodnék, hogy az együtt töltött kevés időt töltsük tényleg együtt.

Azt megkérdezhetem, hogy amikor együtt vagytok, akkor miket csináltok, hová jártok? Ugye akkor nem ülsz le a gép elé, meg nem kezdesz el barkácsolni vagy sörözni járni a haverokkal?

2014. nov. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!