Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ha haza érve azt...

Mit tennétek ha haza érve azt látnátok hogy a párotok egy idegen emberrel szexel a saját ágyatokban? Mi lenne a reakció?

Figyelt kérdés
2014. okt. 7. 06:55
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
79%

Miért domborítják sokan ki, hogy "a saját ágyunkban"?

Így is-úgy is lapátra kerül. Nem tök mindegy, hogy hol csalt meg?


Még jó, hogy nem az a gond, hogy a frissen mosott ágyneműn csinálják.

2014. okt. 7. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
91%
a palinak csinálnék egy monoklit. a csajomat meg kiraknám az utcára a cuccaival együtt és végül sok boldogságot kívánnék nekik.
2014. okt. 7. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
61%
#2 Feltéve, hogy a pasi nem erősebb nálad...
2014. okt. 7. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Első.Tény a megcsalás az megcsalás,de szerintem a saját ágyban az még gusztustalanabb formája szerintem.Megmagyarázni nem tudom miért,de ennek lehet valami "szimbólikus" jelentése szerintem.
2014. okt. 7. 07:10
 5/28 anonim ***** válasza:
93%

meglepődnek...

majd hatalmasat nevetnék :-DDDD


ez az első reakció


h utána mi lesz azt ne tudom nem voltam ilyen helyzetben még

2014. okt. 7. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
13%
Megkerdeznem a paromat,hogy miert csalt meg?Ok nelkül senki nem csal meg senkit!Talan elhanyagoltad?Persze a teny,teny-utana szakitanak vele.
2014. okt. 7. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem rávágnám az ajtót, és elrohannék (talán a legjobb barátnőmhöz). Aztán remélhetőleg ha kibőgtem magam (és jól berúgtam, nyilván...), szépen hazamennék, összepakolnék, és eljönnék.

Azt nem tudom, hogy a szerelmem megszűnne-e, nem tudok valójában teljes átéléssel elképzelni egy ilyen szituációt.

2014. okt. 7. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
53%

én egyszer így jártam ,

-Kicsit előbb leléptem a melóhelyemről,azt haza érve megláttam a főnökömet a feleségemmel a mi ágyunkban .

-De gyorsan hátraugrottam,a főnök nem vett észre,mert még a végén lebukok,hogy korábban otthagytam a melót. ))

2014. okt. 7. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
77%

" hogy a párotok egy idegen emberrel szexel "


-ez teljességgel kizárt,

hisz nem lehet az idegen,szerintem a párom már ismeri....

2014. okt. 7. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Elnézést kérnék a zavarásért, aztan nekilatnék osszecsomagolni a holmimat
2014. okt. 7. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!