Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Hagyjam a francba...

Mit tegyek? Hagyjam a francba az egész barátságot, csak hgy béke legyen?

Figyelt kérdés
A legjobb barátom megnősült, összeköltöztek a párjával. Nagy néha meghív magukhoz dumálgatni (tényleg nem sűrűn, havi 1-2 alkalom). De látom hogy ez a feleségének ilyenkor nem tetszik, ha ő is otthon van, duzzog, minden probléma neki, veszekszik a haverommal, a középpontban akar lenni olyankor is. Amúgy a feleségnek semmi baja velem, jól kijöttünk korábban is. Csak ugye mellőle elkoptak a barátnők (elköltöztek, gyerekük lett, nem keresik egymást, stb.) És most az zavarja, hogy a párjának meg (még) vannak barátai, és nem ő számára az egyetlen? Amikor nagy néha nincs otthon, vagy mi elmegyünk máshova, a haverom olyankors sokal felszabadultabb, nem görcösl annyira amikor ott van a felesége is. Gondolkodtam róla, hogy akkor inkább többet már nem is megyek, csak hogy ne legyen ebből cirkusz (vagy úgy nem, ha ő is ott van).
2014. nov. 29. 08:36
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
Kapja be, járjatok el kocsmába vagy máshova, ahol nincs ott. Azért nehogy már arra legyen irigy, hogy a párja jól érzi magát 1-2 óráig, ez már gusztustalan.
2014. nov. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%

Én nő vagyok, és arról az oldalról ismerem, hogy a barátnőmnek (akivel nem egy városban lakunk) nem nagyon vannak kapcsolatai ott (pedig ott nőtt fel), a férje meg szeret haverozni, kiruccanni. Ezért a barátnőm neheztel rá, hiába próbálom évek óta rugdosni, hogy ne irigykedjen, hanem ő is mozduljon ki.

Ez egy elég szomorú dolog. Ha ott nem érzitek jól magatokat, találkozzatok máshol. Kérdés persze, hogy viseli a barátod majd a szemrehányást.

A barátnőm férje eljár ugyanúgy, de mindenféle pszichoszomatikus tünetei vannak egy ideje, sajnálom mindkettőjüket.

2014. nov. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sőt olyankor már én sem érzem jól magam, ha tudom hogy ő is otthon lesz. Ugye akkor nem tudunk úgy beszélgetni se mint két férfi. Ha meg elmegyünk, akkor igaz hogy felszabadultabb, de akkor meg ott van nála a lelkiismeret furdalás, hogy otthon hagytuk egyedül, és állandóan hívogatja.
2014. nov. 29. 09:46
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem értem mi a kérdés, illetve hogy miért nem evidens számodra, hogy nem hozzájuk mész át, ha otthon van az asszony, hanem elmentek valahová, vagy a haverod megy át hozzád.
2014. nov. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem én kérem, hogy ott legyünk, ő hív oda! Mert az asszonyt se akarja egyedül hagyni, mert tudja hogy akkor meg duzzogna.
2014. nov. 29. 11:25
 6/7 anonim ***** válasza:

Vagy menjetek el sörözni, vagy hívd át te őt. Ennyi, a feleség meg hisztizzen.


Csak pár szó:

- a nőnek a természete miatt nincsenek barátnői

- mindig zsarolni fogja a barátodat, mindenre húzni fogja a száját

- féltékeny lesz a srácra, bármit is sinál

- és előbb-utóbb (ha Ő nem teszi helyre az asszonyt) el fogja szakítani őt tőletek


Amit tehet a srác: NAGY ÍVBEN SZRJA LE A CSAJ HISZTIJÉT. Amúgy ha a párom lenne ilyen szerintem házasságig el sem jutunk, mert előbb hagyom ott.


Mostohaanyám ugyanez, mindig problémázik, féltékenykedik meg durcáskodik. Apa most már a saját testvéréhez nem jár át, meg kb. minden rokonhoz max 1-2x. Előre be kell jelentenie, ha menne valahová és legtöbbször az is szájhúzós, stb.

2014. nov. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok: az ilyen nőt amúgy ki kell bszni a francba, nem elvenni.

Gratulálok a barátodnak!

2014. nov. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!