Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elvált nőtársaim ti tudtatok...

Elvált nőtársaim ti tudtatok új életet kezdeni?

Figyelt kérdés
Közel 4 éve elváltam 32 éves vagyok egy 6 éves kisgyerekkel. Válásom után belevetettem magam a társkeresés minden formájába. Volt több kapcsolatom is és talán kettőből lehetett volna komolyabb dolog is,de mindig probléma volt az exekkel.Vagy az övék, vagy az enyém zavart be folyton. Most 2 éve gyakorlatilag csak a gyerek és semmi. Számíthatok jobbra? Ti hogyan találtatok új párt? Lehetséges?
2010. jan. 31. 08:52
 1/7 anonim válasza:
Én most válok még nincs tapasztalatom,de a nővérem 10éve vált el.Neki is csak lazább kapcsolatai alakultak ki néhány évig.1,5éve barátnője bemutatta neki egy kedves munkatársát (akinek meghalt a felesége és soha nem hitte,hogy valaha valakit még fog így szeretni).Imádják egymást,igazi turbékoló pár!Ja és nővérem 48éves a férfi54.Lehet ha majd nem keresed,akkor fog éppen szembe jönni veled az aki téged feltétel nélkül tud szeretni:-) Soha ne add fel!!!
2010. jan. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is az a tapasztalatom, hogy ha nem keresed akkor jön, többnyire én is egyedül vagyok, és már inkább azt szoktam meg normálisnak, mert eddig minden pasi teher volt a nyakamon (nem anyagilag). Én már annak is örülnék ha nem hosszútávra találnék partnert, hanem 3-5 évente váltani...még 30 se vagyok, de nem hiszek a Nagy Ő-ben. A társkeresők nekem sem hoztak sikert.
2010. jan. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy az én sztorim nagyon kivételes. Kb másfél éve váltam el, több mint tíz évnyi borzalmas házasság után, két nagyobbacska gyerekem van.


A válás eldöntése után azonnal regisztráltam egy társkeresőbe és három !!! nap után megtaláltam a jelenlegi páromat. Két hónap után összeköltöztünk. Azóta boldogan élünk együtt, nyugalom van és még soha nem sikerült vitatkoznunk egymással. A gyerekeimet szereti, nem apáskodik felettük csak törődik velük,főz nekik , bevásárol nekik, ott van ha kell, ha nem akkor meg nem erőlteti rájuk magát.


Tehát igenis van ilyen is és nem szabad feladni a reményt egy szép életre. Gazdagok nem vagyunk, hónapról hónapra élünk,de ez valahogy nem fontos.


Értékeljük azt amink van és örülünk hogy megtaláltuk egymást.


Egy tanácsot adok: társat csak úgy keress, ha teljesen őszinte vagy magaddal és vele szemben is. Ne játssz szerepet. Ne mondd, hogy szeretsz szórakozni járni, ha otthon szeretsz lenni. Ne alkudj meg csak azért, hogy legyen egy kapcsolatod. Ha fájdalmasan őszinte vagy, azt csak egy másik fájdalmasan őszinte fogja elviselni és értékelni. Ennél jobb alapot pedig nehéz találni. Sok sikert neked!

2010. jan. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem könnyű, de sok valakinek sikerül.Szerintem is fontos az őszinteség. Nálam is az okoz problémát, h nincs türelmem a pasik hülyeségeihez, meg teljesen sose lehet rájuk számítani. Szexre meg szórakozni jók, másra nem valók. Aki meg nagyon papucs az gyanus.

Legyél szép, vidám, és fürtökbe lógnak majd rajtad, jó társkeresést kívánok.

Amugy te elgondolkodtál rajta h eddig miért nem jött össze? Mi az oka?

2010. jan. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sosem szabad feladni. Én elváltam 14 éve, azután volt egy élettársi kapcsolatom, de sajnos már az elején fel kellett volna ismernem, hogy nem lesz tartós.

2 éve megismerkedtem a jelenlegi párommal akivel tavaly össze is házasodtunk :) Sose gondoltam volna, hogy valaha megtalálom a párom, de így történt. Kell egy kis idő, de biztos megtalálod a párod te is.

Sok sikert.

2010. febr. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válszokat!

Részemről az a probléma, hogy mára zinte csak a gyerkőc a fontos...és a mérföldkő. Ha valaki ferde szemmel néz rá, már tovább is lépek...tudom nem vagyok hibátlan.

2010. márc. 12. 19:32
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha valaki ferde szemmel néz a gyerekedre, azt ott is kell hagyni sürgősen. Ha téged szeret, akkor szeretni fogja a gyerekedet is, mert tudja, hogy anya vagy és a gyerekeddel kapcsolatban nem fogsz kompromisszumot kötni.
2010. ápr. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!