Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok már úgy, hogy nem...

Voltatok már úgy, hogy nem tudtátok mi legyen a kapcsolattal?

Figyelt kérdés

Olyan helyzetben vagyok, hogy nem tudom mi lenne jobb: ha szakítanánk vagy ha együtt maradnánk. A kapcsolat kihűlt, a feldobására való erőfeszítések csak ideig-óráig hoztak sikert. Viszont a mély szeretet megvan, nem is nagyon tudnám elképzelni az életem nélküle.


Voltatok már így? Mi lett ezután?


2011. szept. 16. 22:33
 1/8 anonim ***** válasza:
73%

ha a mély szeretet megvan, szerintem nincs amin gondolkodni...

De ha felvetődik a szakítás ott valami nincs rendben...

2011. szept. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit ellentmondásos,amit írsz. Kihűlt a kapcsolat,de a mély szeretet megvan.Most melyik részében hazudsz magadnak?

Ha a kihűlt alatt azt érted,hogy nincs már lángolás,az még nem jelenti azt,hogy szakítani kell,sőt!

2011. szept. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Hát ez nehéz helyzet. Sok minden közrejátszik. Ha fiatal vagy, minek békélnél meg a langyos vízzel? És ha már megfordult a fejedben, az jelent valamit. Mondhatnám azt is, hogy a mély szeretet és tisztelet fontosabb mint a fellángolás nah és ha vannak gyerekek is... Az én helyzetem is hasonló volt, bár voltak még dolgok és a szakítás mellett döntöttem és köszönöm szépen jól vagyok, mit jól jobban!
2011. szept. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

Mi ugyanebben a cipőben jártunk,addig jutottunk,hogy a párom össze is pakolt...de szerencsére a nagy pakolászásban annyira azért lenyugodott,hogy leültünk és átbeszéltünk mindent,kit mi bánt és miben látjuk a megoldást. A mély szeretet nálunk is megvan, az nem is volt számunkra kérdés,hogy szeretjük egymást. Azóta már minden a legnagyobb rendben:)

Nálunk a fő ok az anyagiak voltak, de a sok -sok beszélgetés és közös programok is sokat dobhatnak egy kihűlőben lévő szerelemben.

2011. szept. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
nálunk is ezvolt 4év után kihűlt...irtam neki milegyen rá pár napra irt egy smst h vége :) erről ennyit...szeretet megvolt sjanáltuk egymást kidobni..szerettük egymást de nem ugy...barátként sőt testvérként..és ennyi volt..most is bezsélünk elvagyunk de csak ennyi éljük a külön életünket:) és igy sokkal jobb :D
2011. szept. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%
Sima mély szeretetből nem lehet fenntartani egy párkapcsolatot, ahhoz ott kell lennie annak, hogy kívánd és lázba hozzon a párod. Sokan azt hiszik, hogy a rózsaszín köd után a langyos lakótársi viszony a normális, de ez nem igaz. Mélyen a barátaimat meg a testvéreimet szeretem, nem életem párját, ez ilyen marha egyszerű.
2011. szept. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha 15év után hűlt ki, nem olyan mint ha 3-4...ha nagyon fiatalok vagytok még, én véget vetnék.
2011. szept. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Beszéljétek át a dolgot, kinek mi a jó, csináljatok közös programokat.

Nálunk is volt ilyen, én is addig jutottam,hogy nincs tovább.De megbeszéltük.

2011. szept. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!