Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szilveszterkor mivel töltitek...

Szilveszterkor mivel töltitek az időt, ha kettesben vagytok otthon a kisgyerkőcötökkel?

Figyelt kérdés
Férjem dolgozni fog sajnos. Eddig mindig velünk volt szilveszterkor, de most beosztották, be kell mennie dolgozni kora este, reggelig. Gyerkőcünk 5 éves. Mit csináljunk, hogy ne egy unalmas hétköznap estének tűnjön? Vagyis jó lenne kicsit bulizni, szórakozni vele, az ő szintjén persze, de nekem sem halál unalmas. Nem akarom, hogy egész este üljünk csak a TV előtt. Őt érdekli az éjféli tűzijáték, addig biztos fent marad, de addig is mivel kössem le, ami azért olyan "szilveszteri" ? :) Tudnátok ötleteket írni?
2014. dec. 2. 17:14
 1/7 anonim ***** válasza:
2014. dec. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez kiindulásnak szuper, köszi :) Az a nehéz, hogy nálunk nem lesznek vendégek, kettesben leszek vele. Így nehéz lesz sokáig fenntartani a jó hangulatot, attól tartok. Nálam kellene maradjon az irányítás, vagy különben az lesz a vége, hogy a padlón kell kisautóznom a manómmal egész késő estig. Persze játszom vele mindenképp, szoktam :) De jó lenne olyat is csinálni, amit én is élvezek valamennyire, de ő is :)
2014. dec. 2. 17:36
 3/7 anonim ***** válasza:

Társas? Kártyajáték? Kincskeresés odakint? (Persze előtte rejts el 1-2 izgi dolgot az utcátokban, vagy a környéken, és otthon mindenképp rajzoljatok térképet, amit aztán együtt bogarászhattok- anyukám ezt csinálta velem. Érdekes, mindig valahogy arra mentünk, amerre ő mondta, hogy a térkép visz.... ... ... :D Nagyon izgi volt. :) )

Kutyasétáltatás jelmezben? Sógyurma?

1-es voltam. :)

2014. dec. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De jó, köszi szépen! :D Feldobódtam, nagyon jókat írtál! Kincskeresés és kutyasétáltatás jelmezben tuti lesz :D
2014. dec. 2. 18:07
 5/7 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy segíthettem. :) Írj nyugodtan, ha megfeneklesz, nagyjából végtelen lehetőséget tudok mondani bármiféle szituációra. Saját emlékek + animátor voltam. :D Bizony, átérzem, milyen az, amikor a gyerek nagyon jól érzi magát, de te már sikítva rohannál el a másik irányba az aznapi huszadik sorverseny/átlegózott óra/kidobós/játszóterezés/ stb miatt.

Érezzétek jól magatokat! :)

2014. dec. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szomszédban nincsenek gyerekek? Vagy az ovis barátai... Esetleg nektek rokon.


De szánkózás, hógolyózás, hóember építés - optimista vagyok, hogy lesz hó :D

2014. dec. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogy telt a szilveszteri este?mi is gondoltam h athivomegy ovis cimborát de beteg volt a lányunk.
2015. jan. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!