Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, lányok, mivel töltitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok, mivel töltitek az időt kettesben egy fiúval, akivel nem jártok otthon valamelyikötöknél?

Figyelt kérdés
Hülyék, kiméljetek!
2014. aug. 20. 11:33
 1/2 Fényember ***** válasza:
100%

Sok fiu haverom van, es annak ellenere hogy van baratom igy is jarok fel hozzajuk mint barat. Beszelgetunk hulyulunk, van hogy valamelyik megtanit FIFA-zni, meg hasonlo :D

Nem kinos meg nincsenek felreertesek, mivel van hogy mindkettonk foglalt es igy egyertelmu hogy csak haverok vagyunk, ha meg csak nekem van baratom akkor meg csak olyanhoz megyek at akinel tudom hogy nem erez irantam semmit. :)

2014. aug. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én is átjárkálok fiúhaverokhoz, ők is hozzám. Mindig elvagyunk, sosem unatkozunk.


Kockulunk (FIFA, GTA, stb), dartsozunk, csocsózunk, filmezünk, nassizunk, sütünk-főzünk, beszélgetünk, hülyülünk, ilyenkor nyáron kint medencézünk, iszogatunk.

Igazából szinte bármit...

2014. aug. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!