Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Egyes emberek szerint antiszoc...

Egyes emberek szerint antiszocálisak vagyunk a párommal, amiért otthon akarunk szilveszterezni. Ti hol töltitek?

Figyelt kérdés
Mindketten 22 évesek vagyunk, és úgy terveztük, hogy a barátomnál leszünk, egy kicsit meghittebb hangulatban, mint eddig. Máris megkaptam, hogy ez mennyire gáz, miért nem bulizunk, isszuk magunkat halálra egy nagyobb társaságban, miért nem éljük ki magunkat addig, amíg lehet... nem tudtam, hogy sírjak, vagy röhögjek. Vannak még rajtunk kívül hozzánk hasonló "antiszoc" párok? :)

2013. dec. 26. 21:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Még fiatalok vagytok, használjátok ki a fiatalságot.
2013. dec. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is itthon szilvesztereztem egész életemben, most is így teszek. 28 éves vagyok, és nem tartom magam antiszociálisnak, simán nem szeretem az ilyen bulikat.


Szerintem ez alapján megítélni egy embert... enyhén szólva is korlátoltságra vall!

2013. dec. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi is mindig otthon töltöttük a szilveszter a férjemmel. Anyósom szerint unalmasak vagyunk - értsd: nem utazunk el hozzájuk (jó messze élnek), és nem szórakoztatjuk őt, továbbá nem akarjuk az év utolsó napján(sem) a szurkálódásait elviselni.

Szerintem ettől nem vagytok antiszocik. Jó lenne ha a többiek elfogadnák, hogy nem mindenki akarja magát leinni a sárga földig, meg ki tudja még mit művelni. Ne törődjetek velük!

2013. dec. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, akkor én is antiszoc. vagyok a férjemmel.... Miért fáj ez másoknak?:) Szerintem az a fontos, hogy az ember jól érezze magát a bőrében. Ha otthon érzi magát jól, akkor legyen otthon.
2013. dec. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagytok azok. Elég ostobaság, hogy ki kell élni magát egy fiatalnak. A bulizás. a partner váltogatása miért lenne jó?

Az a fontos, hogy úgy éljetek, ahogyan nektek jó.

2013. dec. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%

Akkor mi is "antiszoc"-ok vagyunk.Vizsgaidőszak közepén kell egy nap,amikor nem stresszelünk a vizsgákon,csak kettesben iszogatunk,beszélgetünk,filmezünk és amíg mások józanodnak elsején,mi tízig alhatunk bűntudat nélkül. :D

Szerintem lesz még bőven szilveszter,amikor elmehettek bulizni.

2013. dec. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
"nem tudtam, hogy sírjak, vagy röhögjek." Szerintem röhögj!!:) Ez nem jelent igazából antiszocságot:):)
2013. dec. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
Én (22\L) a párommal (26\F) kettesben töltöttem a szilvesztert tavaly, de idén is ezt tervezzük. Akinek ez nem tetszik, az csinálja máshogy, ;) Én szeretem így, akkor is, ha antiszocnak mondanak :)
2013. dec. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Hála az égnek, végre értelmes emberek. :D Jólvan, kicsit megnyugodtam, hogy nem csak mi gondolkodunk így. Voltunk már el máshol, de nem jött be egyikünknek sem, nem is szeretjük a piát. Egyszer szilveszterkor a városba is benéztünk, na, az volt az igazán gáz, nem ez. Tele részegekkel, kapualjba hugyozókkal, össze-vissza dobált petárdákkal... majdnem sírva jöttem haza.

" Vizsgaidőszak közepén kell egy nap,amikor nem stresszelünk a vizsgákon,csak kettesben iszogatunk,beszélgetünk,filmezünk és amíg mások józanodnak elsején,mi tízig alhatunk bűntudat nélkül. :D "

Ugyanez.

Köszi a válaszokat. :) És hát akkor előre is búék. :D

2013. dec. 26. 22:14
 10/12 anonim ***** válasza:
Érezzétek jól magatokat és BUÉK! Nem ezt hívják antiszociálisnak. Hanem például azt, aki más fülébe trombitál, vagy petárdát robbant, amitől halláskárosult is lehet, aki mellett robban.
2013. dec. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!