Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig tarthat még? Minek kel...

Meddig tarthat még? Minek kel történnie, hogy vége legyen?

Figyelt kérdés

2 és fél éve tettem először feljelentést zaklatás miatt. Tanúim is voltak mégis visszautasítottak.....el sem jutottunk a tárgyalásig. Mivel folytatódott a zaklatás,ezért újból feljelentést tettem. Most 2 és fél év után kitűzték az első tárgyalást. Amit elnapoltak,mivel a férjem ( akitől 3 éve külön élek ) közölte hogy nem ő vette át a levelet ezért nem tudta miért kell bíróságra jönnie. Kirendelt ügyvédet kért,ezért van az elnapolás. Nem értem hogy dölhetett be ennek a dumának a bírónő. Szerintem ha valakit bíróságra idéznek csak érdekli hogy miért?! Most újabb 4 hónap van a következő tárgyalásig. Addig megint retteghetek. Már költöztem mivel órákat,napokat dekkolt a ház előtt. Órákon át nyomta a kapucsengőt ( amit sajnos nem lehetett kikapcsolni ) sokszor késő éjszakáig.

Az utcán folyamatosan követett. A céges napra behozatta magát egy idegen emberrel és ott sem hagyott békén.Telefonon rendszeresen hívogatott. Ja és van egy hangfelvételem amin közölte hogy elvágja mindkettőnk nyakát. ( barátom és én )


2014. dec. 3. 08:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy hiaba lesz targyalas nem fog beken hagyni. Ne haragudj, ha megijesztelek, de ha valaki ilyen szintig elmegy hiaba neki a tavoltartas betartja, de megis ott lesz. Az utca vegerol fog figyelni, vagy lemeri a kiszabott tavolsagot es a hatrrol. Sajnos meg a rendorok se tudnak majd segiteni. Meg egyszer ne haragudj, de az ilyenek klinikai esetek es ettol csak ugy tudsz szabadulni, ha talal valaki mast akit zaklathat.

A birono valoban ostoba volt mert ha megjelent elotte akkor atvette a levelet amiben benne kellett legyen, hogy mikor es miert jelenjen meg. Csak kifogas volt neki, hogy tovabb huzza az idot.

Remelem nem lesz igazam es hamarosan megszabadulsz tole. Sajnos ez hosszu folyamat lesz. Kitartast!

2014. dec. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Minden egyes alkalommal, amikor tesz valamit, hívd a rendőrséget, mindig tegyél feljelentést, mindig legyen jegyzőkönyv. Egy idő után meg fogják unni és tesznek valamit, és a tárgyalásra is lesz egy csomó anyag, amit felhasználhatnak ellene.

Vannak szülei? Barátai? Testvérei? Beszéljenek vele. Szerintem konkrétan beteg lehet, kezeltetni kéne.

2014. dec. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Utolso!

Nem jelentgetheti allandoan ha latja.

Mivel a ferj nem tesz semit, csak koveti, lesi.

2014. dec. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
A fiam beszélt a szüleivel mire ők közölték ,hogy mi találtuk ki az egészet. A nővére azt mondta,hogy ő nem akar beleavatkozni. Barátai nincsenek csak ívócimborái. Sajnos én is attól tartok hogy sohasem lesz vége.......esetleg csak akkor ha tettlegeségig fajul a dolog. A rendőrséget sokszor kihívtam,de amikor észrevette őket akkor mindig eltűnt......aztán ha elmentek visszajött.
2014. dec. 3. 08:56
 5/19 anonim ***** válasza:
3: Nem azt kell mondani, hogy a férjem követ. Hanem követ egy férfi, dörömböl egy férfi az ajtón, stb.
2014. dec. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem költözz el de messze onnan. Az ilyenek bármire képesek! Ne hogy úgy járj mint a salgótarjáni fiatal pár akiket brutálisan megölt a féltékeny ex a bolt kellős közepén... Sajnálom ami veled történik! :(
2014. dec. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Minek ke tortenie? Hàt sajnos annak hogy jol elverjen es latlevelet kell valtani, alltalaban a rendorseg megvarjak ezt az esetett es csak utana kepesek lepni ez ugyben😕

nagyon sok esetben nem is ertem a rendorsegi intezkedest mert mindig ugy vannak vele, amig nem folyik ver addig nincs problema!

Eleve ha a torvenyt megfigyeljuk nem zaklathatunk senkit sem meg a csaladtagjainkat sem, ha van tavolsagi kerelmed a ferjed irant, akkor elso zaklatasnal elozetesben kene helyezni a ferjedet.

Talan az is egy jo pont lenne ha mar ilyen rosszul vegzet ez a hazassag valjatok el, es akkor nem ferj lesz a zaklatobol, hanem csak egy idegen ferfi!

2014. dec. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Már költöztem,de már itt is feltűnt. Meddig költözzek? Szerintem nem ez a megoldás. Van egy párom aki nagyon jó ember és őt és engem is abba a városba köt a munkánk ahol élünk.

A válóperem 2 éve folyamatban van,de a vagyonmegosztás miatt ez is akadozik. Természetesen ebben az ügyben is húzza az időt a férjem. Szívesen lemondanék a részemről,de még 8 évig fizetnem kell a hitelt.

2014. dec. 3. 09:38
 9/19 A kérdező kommentje:
Ami a vicc az egészben,hogy a zaklatási ügyben nem sértett vagyok hanem tanú.
2014. dec. 3. 09:43
 10/19 anonim ***** válasza:
Kérj ideiglenes távoltartást, de sürgősen! Ez gyorsabb, akár rendőr is elrendelheti. A "rendes" távoltartástól ez abban különbözik, hogy az ideiglenest azonnal elrendelheti a hatóság, míg a másikat a bíró rendeli el, de az idő, és a kettő között lévő holtidő alatt bármi megtörténhet. Sajnos.
2014. dec. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!