Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki elvesztette a...

Ha valaki elvesztette a párjában a bizalmát, hogy lehetne visszaszerezni?

Figyelt kérdés
Úgy, hogy nem akarja, hogy az illető visszaköltözzön... Azon kívül, hogy bizonygatja, hogy megváltozott. Lehet valamit tenni?:(
2010. jan. 31. 22:06
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszi a sok választ. A helyzet az, hogy bennem nem bízik meg a párom. Nem csaltam meg, csak flörtöltem vkivel. Ami nekem valahogy nem tűnt fel, én mindig ilyen voltam, csak senki nem szólt érte. De tényleg megváltoztam. Nem is foglalkozok senkivel, csak a párommal. Ill eddig csak vele... de ez egy régebbi dolog, és nem tudja magában lezárni:( Én tudok adni még egy esélyt mindenkinek, és nehezen tudom elhinni, hogy nem mindenki ilyen, főleg nem ő, akivel közös életet terveztünk:(
2010. febr. 1. 06:44
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyszerű a válasz a kommented alapján. Nem lehet, hogy valami más is lapul a párod tarsolyában, ami miatt már nem akarja ezt a kapcsolatot? És ez kapóra jön, ebbe lehet kapaszkodni, úgy, hogy közben nem kell felfednie az igazi okot. Lehet, hogy körülményes voltam kicsit...Én egyébként Téged is megértelek, a párodat is.
2010. febr. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
49%
Már késő,korábban kellett volna okosnak lenni.
2010. febr. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Mindenki azt mondja, hogy más oka van ennek, pl egy másik nő. Én meg ezt nem akarom elhinni, és nem is tudnám elképzelni. Igaz azt sem tudtam volna elképzelni, hogy egyszer idáig jussunk...

Tudom, hogy korábban kellett volna okosnak lenni. De minden ember követ el hibát valamiben, amire később jön rá, hogy nem így kellett volna. Én ezért is adnék mindenkinek még egy esélyt, bármiről is legyen szó. (mondjuk ne kövessen el azért bűncselekményt:))

2010. febr. 1. 18:23
 15/15 anonim ***** válasza:

Mennyi ideig aludtatok összebújva? Hogyan tudtátok megbeszélni a kapcsolatotokat, hogy ne kelljen szétmenni? Hová mentetek, ha nem volt kihez? Hogyan dolgoztátok fel? Hogyan kedveskedtetek, hogy meg tudjon változni Párotok?

Sziasztok!

Nem tudom, hogy mit tegyek, ha tudtok adjatok nekem tanácsot kérlek Titeket!

Párommal 9 éve élek együtt.

Van egy 3 éves élő Kislányunk és most (3hete) voltak iker Gyermekeink (fiú-lány), de 5 hónapos terhesen meghaltak és Magzatként meg kellett szüljem Őket.

Eddig lenyeltem, hogy Párom elhanyagolja magát (legtöbbet melósban jár, nem borotválkozik rendszeresen, stb.), de most már betelt végleg a pohár.

Kislányom születése után volt kb. fél év, hogy külön szobában laktunk, de amíg a Kislányunk nem született meg Ő bújt hozzám és összebújva aludtunk éveken át, (mert állítólag Neki is úgy a nyugtató, pihentető alvás), nem közeledik hozzám (nincsen senkije), nem fogja meg a kezem, magától már nem ad puszit sem...

Ez az, amit már nem bírok és nem tudom sajnos megbeszélni sem Vele!!!

Elegem van a hátából, ez már nagyon kevés nekem!

Amikor rá akarok ijeszteni azt mondja, hogy biztos van Valakim!!!

Neki 2 éve meghalt a Testvére és azóta cigarettázik és sörözik és én ezt is lenyelem Neki!!!

Most elakarnék költözni, legalább csak rövid időre, de rájöttem, hogy nincsen hová!!!

Őt nem szeretném elküldeni, mert akkor biztos nem akar visszajönni többet!

Jó volna megbeszélni, de akárhányszor felhozom a témák valamelyikét, azt mondja, hogy ne piszkáljam!?

2010. márc. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!