Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy kezelitek, ha a...

Ti hogy kezelitek, ha a szülők fontosabbak egy párkapcsolatban mint ti?

Figyelt kérdés

4 éve vagyok együtt a barátommal, anno elutazott egy kisebb időre munka miatt, és leveleztünk ahol elmesélte, hogy mennyire szeret és hogy én vagyok a legfontosabb neki mennyire hiányzom neki meg stb. stb. minden szép és jó történetek. De még is úgy érzem a szülei az elsők, az az inkább az édesanyja.


Van hogy elmegyünk kikapcsolódni, és folyamatosan hívogatja az anyja, mikor jön haza stb. Ilyenkor a barátom pedig megváltozik és elkezdünk sietni haza...

Ha nálunk vagyunk filmezünk stb. nem marad sokáig mert tudja hogy az anyja aggódik... Az érdekes az egészben az hogy kikészítik a szülei alig várja már hogy elköltözhessen, de még is ilyen!


Lehet csak én dramatizálom túl, és csak túl sokat várok el ettől a kapcsolattól és tőle, bár szerintem annyira nem nagy elvárás, hogy nyugodtan eltudjunk járni hogy nem időre siessünk haza.


Nektek volt már hasonló kapcsolatotok, hogyan kezeltétek, mit lehet igazából ilyenkor csinálni?


Vagy itt velem van a gond? :))



2014. dec. 8. 11:38
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:
:D Azért remélem nem ennyire durva a helyzet, bár amilyen példákat meséltek! Félek! :S
2015. máj. 2. 18:36
 22/41 omba ***** válasza:

Persze, hogy reménykedsz - mert szereted.

De ezen kívül van valami létező jelenség, amire ez a remény épül?

Én nem nagyon látok.

2015. máj. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 A kérdező kommentje:
Hát nekem a párommal nincs konkrétan semmi bajom, mert szeret és érzem is meg minden tökéletes, ezt leszámítva, hogy a szülei kiakasztanak! De a barátomat is kiakasztják ettől függetlenül, benne is van egy stressz, mert képzelhetitek neki is mit kell megélnie! De ameddig sajnos nem tudunk összeköltözni, nem tehetünk mást! És most ezért dobjam őt? Persze tudom, ahogy a kérdés is szól, néha tényleg úgy érzem hogy ők fontosabbak!
2015. máj. 2. 20:09
 24/41 anonim ***** válasza:
100%

Te abban bízol, ha majd összeköltöztök, akkor csendes békességben éltek kettesben, és néha meglátogatjátok a szüleit.


A tapasztalatod viszont ez:


"Van hogy elmegyünk kikapcsolódni, és folyamatosan hívogatja az anyja, mikor jön haza stb. Ilyenkor a barátom pedig megváltozik és elkezdünk sietni haza...

Ha nálunk vagyunk filmezünk stb. nem marad sokáig mert tudja hogy az anyja aggódik."


Gondolod anyuka kevesebbet fogja hívni, vagy a fiúra másként fog majd hatni?


Nem mondom, hogy szakíts vele, csak ne várj olyanra, ami nem lesz.

2015. máj. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 A kérdező kommentje:
Hát de az nagyon durva, lenne ha még akkor sem hagyna minket békén! :S Bár tényleg mint írtam is, lehet akkor az anyja rosszul lenne! :) Minél messzebb kell költözni!:D
2015. máj. 2. 21:46
 26/41 anonim ***** válasza:
munka minél előbb aztán albérletet keressetek.
2015. júl. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
100%

"ameddig sajnos nem tudunk összeköltözni, nem tehetünk mást!"- utána se.

Ne azért dobd őt, mert ilyenek a szülei, hanem azért, mert ha felhívják, akkor ott hagy téged, rögtön

2015. júl. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:
Hát kicsit mérges vagyok, mert valóban úgy gondolom, hogy erről a helyzetről a barátom is tehet!
2015. júl. 14. 12:36
 29/41 anonim ***** válasza:
Tart még a kapcsolat? Vagy már szakítottál vele?
2015. szept. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:
nem szakítottunk :)
2015. szept. 8. 22:33
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!