Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire fontos egy párkapcsol...

Mennyire fontos egy párkapcsolatban az, hogy jóban legyek a párom szüleivel? Történt már olyan valakivel, hogy ez kihatott kettejükre?

Figyelt kérdés

2013. febr. 13. 16:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne! Exférjem apját elküldtem a Holdra a fiával együtt! De az a férfi nem volt férfi, csak egy nagyra nőtt gyerek,a kit a szülei kormányoztak. Ha a férfi normális, akkor ez nem lehet gond, mert tudja kezelni a szüleit, ha nem viselkednek megfelelően. Személyiségfüggő.
2013. febr. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Nagyon fontos!
2013. febr. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Engem nem szeretnek a párom szülei, őt se az én szüleim.

Eleinte nehéz volt, de mostanra már semmi gond nincs. A párom már nem veszi magára, amikor a szüleim megalázzák, max mosolyog rajtuk egy jót.

Engem meg már szó szerint hidegen hagy, hogy szerintük nem vagyok elég szép a fiuk számára:)) Halál komolyan mondom, ezért utálnak engem!

2013. febr. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Jégtánc ***** válasza:
Fontosnak tartom én is nagyon.Sokkal egyszerűbb úgy a párkapcsolat is.
2013. febr. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Én is fontosnak tartom. De ami nem megy, azt nem kell erőltetni.


3as : ez már szomorú :(

2013. febr. 13. 16:44
 6/9 anonim ***** válasza:
Fontosnak valóban fontos,de kierőszakolni nem lehet a jó viszonyt.Ha lehet,meg kell maradni az arany középútnál:nem kell vitákba bonyolódni,viszont kuncsorogni sem a szeretetért.
2013. febr. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem pl. nagyon fontos, hogy a párom szüleivel jóban legyek...első perctől volt bennem egy ilyen "hirtelen" megfelelni akarás, elfogadtatni magamat, megszerettetni stb....mondjuk elég szorongó is voltam ezen a téren, nehezen is indult, alig-alig tudtam feloldódni...



Már 5,5 éve vagyunk együtt, esetenként még mindig "nehezemre esik" feloldódni, ha ott vannak anyósék, de már nem mint az elején...


Egyébként számomra fontos, hogy velük jóban legyek. Még annál is fontosabb, mint az, hogy a párom az én szüleimmel jóban legyen. A párom édesapja nagyon szeretnivaló, vicces, jószívű ember, olyan, mint a párom. Az anyukája meg egy igazi tyúkanyó.



Szerintem fontos, hogy ha nem is vagyunk annyira jóban legalább ne mocskoljuk a párunk szüleit...Mégiscsak ők nevelték fel, nekik köszönhetjük :) Nem? :)

2013. febr. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolsó kettőnek köszi, igazatok van! :)
2013. febr. 13. 19:37
 9/9 anonim válasza:
Az én párom naponta 10x hívja az apját ha nem többször fordítva...egy faluban lakunk..én még csak 21 vagyok ő 30 de már most unom... -_- "
2013. febr. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!