Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ha egy kis...

Mit szólnátok ha egy kis túlóra után a férjedet néha a főnökasszonya hozná haza?

Figyelt kérdés
Lehet én vagy rosszul összerakva,de én soha nem ültem be a főnön autójába,hogy ne érezze hogy nagyon rávagyok utalva.Szóval a félreértések elkerülése végett én kerülöm az ilyen helyzeteket.
2014. dec. 9. 07:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk természetes, hogy aki autóval van elviszi a munkatársát. Az egynemű párok hazáig, ahol a féltékenység felmerül, ott 2 sarokkal távolabb
2014. dec. 9. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék neki, hogy hamarabb hazaér és nem a buszmegállóban áll egy órát, pláne ilyenkor hidegben, esőben.
2014. dec. 9. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, te vagy. A főnöknis ember, jóesetben èrtelmes ès lehet vele barátkozni. Mivel az ember èlete negyedèt a munkahelyen tölti, cèlszerű jóban lenni a munkatársakkal.
2014. dec. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%

Ha SZERINTED ezzel gond van, akkor a TE FEJEDBEN van valami nagyon nagy baj.


A fönök ugyanolyan ember, mint bármelyik más kolléga, és ök meg mint minden más ismerös! Ha munka után valaki hazahozná a páromat (és itt teljesen lényegtelen, hogy nö vagy férfi akár a párom, akár a munkatárs), csak örülni tudnék neki, mert annyival is többet lehetünk együtt.


Az ilyesmit férférteni csak nagyon beteg fantáziájú ember tudja. Ha neked elsöre ilyen hátsó gondolotok merülnek fel benned, akkor nagyon siralmas valaki vagy.

2014. dec. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
96%
Én nő vagyok, de a szomszéd városba járok át dolgozni (falun lakunk), és mivel este már konkrétan nem megy semmi hazafelé, ezért ha a túlóráznom kell, akkor mindig hazavisz a főnök (mármint ha addig maradok hogy lekésem az utolsó buszt). Ehhez a férjem konkrétan annyit szól, hogy ez a minimum, és tuti kiakadna, ha túlóra után mondjuk télen haza kellene gyalogolnom 11 kilómétert, mert mondjuk ő délutános és nem tud értem eljönni. Oké ez nincs minden nap, havi 1-2 alkalommal, de nekünk ez természetes, nincs ebből féltékenykedés, mivel a férjem is tudja az okot (azaz hogy máshogy nem jutnék haza) és tudja hogy nem csak jókedvemben kocsikázgatok a főnökkel.
2014. dec. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

A férjemet ilyenkor a munkatársnője hozzá haza.

Hogy mit csináltam? Kiderítettem milyen sütit szeret, miután nem fogadta el a benzinpénzt.

Ha nem hozná haza, akkor nem tud hazajárni, mert az utolsó vonatot pont lekési.

2014. dec. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 mi a fene ***** válasza:
95%
Butuska, ha meg akarna csalni, nyilván lenne annyi esze, hogy nem igy csinálja. Jó munkatársak között ez természetes. Azt szokták mondani, az a rossz, aki rosszra gondol.
2014. dec. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
95%
mindenki magából indul ki!
2014. dec. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék, hogy nem gyalog/busszal kellett hazajönnie, és hamarabb ér haza.
2014. dec. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én középvezető vagyok egy kisebb cégnél, tehát gyakorlatilag alám tartozik 10 ember. Van/volt olyan, hogy aki kocsival jött dolgozni, hazavitt még 4 ember, volt akiért jöttek, és 1-2 ember ment volna haza busszal, de a buszmegállóba összeszedtem őket, hogy ne fagyoskodjanak még negyed órát, és a városban kiraktam őket. Volt olyan is, hogy 4 ember maradt túlórázni, férfiak és 1 nő is, és én vittem haza őket mert egyszerre indultunk haza, akkor már miért ne? Nem látok ebben semmi rosszat, persze ez nem rendszeres és nem 10 emberből válogatok, hogy 3-at hazaviszek a többit pedig nem. Olyankor mindenki busszal megy együtt. Csak olyan esetekben amikor 1-2 ember egyedül menne haza és éppen arra megyek én is. Én nő vagyok, úgyhogy magamból kiindulva én nem azért viszem őket haza, mert akarok tőlük valamit. :D
2014. dec. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!