Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elutasították az ideiglenes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elutasították az ideiglenes gyerekelhelyezési kérelmemet. Indokot nem tudok. Mindenféleképp meg kell indokolják, hogy miért van elutasítva?

Figyelt kérdés
2011. aug. 4. 11:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kellene. De gondolom a gyerek van valahol, tehát a te kérelmedet azért utasították el, mert a másikénak helyt adtak.
2011. aug. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Barmilyen hivatalos döntésről HATÁROZAT-ot kapsz, abbol tudod meg a döntést.

És a határozatnak kötelező elemei vannak, van benne egy INDOKOLÁS nevű fejezet. Abban van az indok.

Amig nem kaptal hatarozatot, addig a döntés nem hivatalos.

Honnan gondolod, hogy elutasították?

2011. aug. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Az ügyvédem megkapta, küldi a másolatot nekem, de fellebezett mert nem érti miért.Hétfőtől csüt. délig nálam van a fiam, csüt. déltől vasárnap délig padig az apjánál, de az apa nincs a gyerekkel mert dolgozik. Ilyenkor mikor ki vigyáz rá. Nem is tudom, hoogy kinél van , kivel van. Én dolgozom, nem iszom, nem vagyok drogos, albiban élünk az élettársammal, ő szintén dolgozik, mindenünket rendesen tudjuk fizetni. Az óvodát én fizetem, én viszem és én is megyek érte, nekem tökéletes a beosztásom ( 8-12, 13-17 ) , a férjemé viszont nagyon rossz, hajnal 3:20- 11-ig és 14:00- 21:00-ig. soha nincs a kicsivel, és a gyereknek sem jó hogy mindig máshol van. Nem tudok állandóságot biztosítani neki, mert a férjem hajthatatlan, el akarja venni tőlem a gyereket.
2011. aug. 4. 11:48
 4/11 A kérdező kommentje:
Ez első válaszolónak írom, hogy te ezt a helyzetet elfogadnád?? Ez megy 01.03-óta, a gyerek teljesen kész van, 6 éves!
2011. aug. 4. 11:49
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha ez tényleg igaz, akkor ott vagy valaki lefizette a biróságot, vagy veled (illetve az élettársaddal) van valami nagyon komoly gond.
2011. aug. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Bár érdemben hozzászólni nem tudok, de esetleg megbeszélhetnétek az apával, hogy amikor nem tud rá vigyázni, akkor te vigyázz rá. Remélem beszélőviszonyban vagytok, mert nincs is annál rosszabb egy gyereknek, ha a szülei nem beszélnek egymással, fúrják egymást...

Próbálj vele megegyezni, illetve a gyereknek mi az akarata? Az ő szava nem ér semmit? Neki így jó? Nem hiányol téged? Nem unatkozik egyedül otthon? Lehet, ha a gyerek állítaná, hogy téged akar, könnyebb dolgod lenne :)

Remélem sikerül közös nevezőre jutnotok! :)

2011. aug. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
most próbáltam vele beszélni, de őt nem érdekli. mi beszéltük meg így ,de én már nem látom értelmét, hogy elvigye és ne ő legyen vele. olyan mint a ló, ellenzője van!!! most az van, hogy csak akkor adom odaneki, ha ő lesz vele, tehát a szabadnapján!!
2011. aug. 4. 13:02
 8/11 anonim ***** válasza:
Az ugyvedrol: Neked kéne látnod a papírt. Az tul keves tajekoztatasnak tunik nekem, hogy ő nem érti... meg dilettantizmusra is utal. Nem is igen szukseges ugyved egy gyerekelhelyezeshez. Én az eddigi infok alapjan kirugnam.:)
2011. aug. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem, nem fogadnám el, nem is azt írtam, kedves kérdező.
2011. aug. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én belepusztulnék abba,ha így kéne élnem. Egy napot sem bírok ki a gyermekem nélkül,tehát én minden követ megmozgatnék az igazamért. Természetesen a helyedben mindenképpen az lenne az első lépésem,hogy megkérdezném a gyermeket, neki jó-e ez így? Kinél szeret lenni? Szereti-e az apját? Szereti-e az élettársad? Mert ezekről nem írtál semmit. Sajnos van úgy,hogy nem idokolnak,de az azéet van,mert az ügyvéded nem rámenős,nem hajtja az ügyet, magyarán le...! Kifizettétek rendesen?
2011. aug. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!