Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A körülöttem élő családokban...

A körülöttem élő családokban gyakran látom, hogy az élet egyszerű problémáival is nehezen birkóznak meg. De mit látok még?

Figyelt kérdés
Azt, hogy más családoknak, embereknek hogyan kellene élniük az életüket azt viszont mindegyikük megfellebbezhetetlenül tudja. Konkrét példa. Egyik szomszédnak panaszkodnak, hogy mindig elfogy a pénzük és valamilyen számlával rendre elmaradnak. Ugyanők a másik szomszédnak tanácsot adnak hogy hogyan kell a családi kasszát megfelelően kezelni. Miért ad az tanácsot másnak, aki a maga háza táján sem képes boldogulni?

2014. dec. 9. 15:07
 1/2 Rbomb ***** válasza:
100%
Mert az ember saját hibáiból tanulva így próbál segíteni másnak és mert megvalósítani nehezebb dolgokat mint beszélni róla.Ja meg mert az emberek szeretnek beleavatkozni mások életébe pl. tanácsadással.Csak hát ilyen helyzetben nem hiteles a tanácsadó
2014. dec. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én belecsúsztam egy mély gödörbe, és hidd el, hogy nagyon átérzem a benne lévő dolgokat, tudom, hogy milyen, hogyha szart lapátolnak még +ba a fejedre is, a gödörben ácsorogva.

Többször is észre vettem magamon, hogy bár kimászni nem tudok, az embereknek tudok abban segíteni, hogy ne essenek bele ebben a gödörbe,hanem szépen kerüljék ki, vagy ugorjanak át raja! Nem kötözködöm senkivel, elmondom a magam állását, a magam érzéseit, a magam történetét, - ők elgondolkodnak rajta, és nem fognak belezuhanni a szakadékba.

2014. dec. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!