Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek a parom anyjanak...

Mit vegyek a parom anyjanak szulinapjara?

Figyelt kérdés
A parom anyja roma szarmazasu ezert nem tudom eldonteni mit vegyek neki? A rokonsag is ott lesz mire figyeljek, mik a szokasok? Meg annyira nem ismerem a not ezert kernem olyanok tapasztalatat akik tudnak segiteni.
2014. dec. 9. 19:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért nem a párodat kérdezed? Illetve miért gondolod, hogy egy roma nő másnak örül, mint egy nem roma? Ha ennyire nem ismered közelről, akkor én általános ajándékokat javasolnék, csoki, kávé, tea, amit szeret.
2014. dec. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Valami hagyomanyosabb dologra gondoltam,nem tudom minek orulne? De igazad van az a legcelravezetobb ha a paromat kerdezem.
2014. dec. 9. 20:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez furi. Nem együtt vesztek vmit a pároddal? Sztem úgy lenne normális.
2014. dec. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!