Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Menyasszonyom vezető beosztásb...

Menyasszonyom vezető beosztásba került, igazgató helyettes lett. Szerintetek meddig fog így férfiként tekínteni rám? Működhet ez hosszú távon hogy én "csak" egy beosztott vagyok és töredékét keresem annak amit ő?

Figyelt kérdés

Már most érzem hogy sokkal diplomatikusabb lett itthon is,fél éve dolgozik ebbe a pozicióba,már most kezd átalakulni a személyisége úgy érzem.Mintha már az elvárásai is nagyobbak lettek volna,a pénz nem érdekel hogy többet keres,legalább is engem nem,azt mondja ő sem.A kedves nőből,mostanra kezd egy igazi vezető nő lenni,elötte ő is "sima" beosztott volt.Szerintetek most már csak a papucs szerep jut nekem,vagy idővel lecserél?

Próbálok nem kompenzálni,de elég nehéz helyzetben vagyok az a helyzet.Gondoljatok bele,körül van véve nagy fejesekkel,akik nálam nyilván határozottabbak és talpraesettebbek,ami ugye nem feltétlenül igaz,de ha az ember ilyen mentalítású emberekkel van körülvéve,az egy idő után beivódik és norma lesz már.Lehet alaptalan a félelmem,de úgy érzem más lett.A kedves nő kezd eltűnni belőle.Nem mondom hogy nem szeret,de kicsit úgy érzem mintha hazahozná a munkát is,mintha nem tudná lezárni az ottani dolgokat és különválsztani.


2014. dec. 10. 14:28
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Régen annyit hülyéskedtünk,nevettünk együtt,mindig vidámak voltunk,mára ezek kezdenek elmaradni.
2014. dec. 10. 14:33
 2/25 anonim ***** válasza:
31%

Már megint egy ilyen kérdés. Szánalmas!

Bezzeg ha te lennél vezető beosztásban, az rendben lenne?

2014. dec. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
62%

Ahogy írsz, abból nem az jön le, hogy te egy igazán férfias férfi vagy.... bocsi, de én így látom.

Semmi köze a pozíciónak, és ahhoz, hogy otthon valaki így viselkedik, szerintem más gond van.... beszéljetek egy kicsit.

2014. dec. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Milyen kérdés?Nem tudom miről beszélsz?Engem nem zavar hogy vezetőként dolgozik,az zavar hogy a viselkedése is megváltozott.Te nem féltenéd a kapcsolatodat és azt akit szeretsz és nem félnél hogy a munka a magánéleted rovására megy?

Azért van itt is elég sok nyöszörgő feleség,akiknek az a baj hogy a férjük sokat dolgozik.

2014. dec. 10. 14:38
 5/25 anonim ***** válasza:
72%

Könnyen lehet, hogy azért másmilyen, mert fél attó, hogy neked problémát okoz a helyzet és nem tud lazán viselkedni.

És valószínüleg igaza is van, te fújod fel a dolgot.

2014. dec. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
86%
Ilyen kérdést is csak egy férfi tehet fel. Ha fordítva lenne a feleségnek eszébe nem jutna ilyen gondolatok. Személyisége mindenkinek változik. Változz te is vele együtt. Félsz attól, hogy elvárásai vannak veled szembe? Ha te kerülnél vezető beosztásban te milyen elvárásokat eszközölnél ? Nem attól lesz valaki értékesebb ember, hogy kitaposta magának az utat a csúcsig, hanem attól, hogy velem együtt lélegzik. Marad ami fontos nekem az neki is. És fordítva. Ez egy hím soviniszta nyafogás, jaj nem néznek fel rám. Miért kellene felnézni amikor egyformák vagytok? Te az egyik fél ő meg a másik fél. = Egy egész. Ha ő túl nő már nem lesz egy egész. Ha te növöd túl akkor sem Ja vagy akkor azt te tetted mint férfi, tele elvárásokkal, minden nap legyek kiszolgálva
2014. dec. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
34%
Ez nagyon szepen hangzik 6-os de a legtobb nonek alapelvaras egy kapcsolatban hogy felnezzen a ferfira.
2014. dec. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
79%

Persze, hogy változik. Ha a munkahelyén határozott,akkor nem tud úgy hazamenni és rögtön váltani, hogy neked jó legyen.


Vannak más párok is ilyen helyzetben és megoldják. Szerintem beszélj vele erről, hogy ezt te így érzed. De ne legyél kishitű, veled van, nem a körülötte lévő fejesekkel. Otthon legyél férfi és határozott.

2014. dec. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

ma 14:42


Nem ismersz ne ítélkezz,nem vagyok hímsoviniszta.Szeretem a nőket.Örülök hogy sikerült felfognod a kérdés lényegét.A bajom az hogy nem tudja lezárni a benti dolgait,úgy ahogy eddig tette,ez a bajom.Régebben hülyéskedtünk,nevetgéltünk jó kedvünk volt,minden apró hülyeségnek örültünk.Ma már tudunk,vagy nem tud.Régen mindig megnevetettem ha rossz kedve volt,ma már az se megy.

2014. dec. 10. 14:47
 10/25 anonim ***** válasza:
53%

Ja, és találj ki vele közös programokat, hogy lazulni tudjon. Biztos jól esne neki.


Ez lemaradt.

2014. dec. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!