Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el, hogy hozzáköl...

Hogy mondjam el, hogy hozzáköltözök apa főnökéhez, mert megint együtt vagyunk?

Figyelt kérdés

Együtt voltunk titokban több, mint 2 évet, csak aztán vége lett.

Viszont most megint megpróbáljuk és nem akarok megint hazudni a szüleimnek szinte mindenről, tiszta lappal akarom kezdeni. Csak azért ez elég kényes helyzet, mert ő az apám főnöke, kicsit idősebb is nálam, sokkal jobb az anyagi helyzete, stb.


Nem az olyan válaszok érdekelnek, hogy naiv vagyok, úgyis elhagy. Mert akkor is elhagyhatna, ha ő is egyetemista lenne és normál anyagi körülmények között élne.


Szerintetek anyának kéne először elmondanom, vagy egyszerre mind a kettőjüknek?

Legyen ott a barátom is? Vagy inkább csak én?



2014. ápr. 17. 16:28
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
81%

Na ez nagyon nem jó ötlet. De te is tudod, hogy nem jó ötlet ezzel a férfival kezdeni, különben nem tartottad volna titokban.


Sejted, milyen megalázó apádnak a helyzet?

2014. ápr. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
18%

miért is lenne megalázó?


ültesd le mindkettőt, és mondd el nekik ... felnőtt vagy, a te döntésed

2014. ápr. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
80%

Apádnak duplán megalázó lesz majd ez.

Egyszer azért mert apád korabelivel kavarsz, másrészt mert a főnöke.

Azért ne lepődj meg, ha apád rád csapja az ajtót, és nemkívánatos egyén leszel.

Szóval neked úgy is mindegy, így amikor összepakoltad a cuccaidat, állj a szüleid elé, és mond az igazat.

- Anya-Apa! Nem kell kidobnotok, magamtól elköltözöm a főnöködhöz apu. Sajnálom, hogy úgy gondolod majd, hogy a munkádat is elveszíted, de én szeretem a főnöködet, és nem a pénze miatt kavarok vele..

Azt hiszem ennyi elég is lesz, a sokk miatt ennyit tudnak majd megemészteni.

2014. ápr. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
30%
Mond el nekik, hogy anya,apa hozzáköltözöm a páromhoz.Kész.
2014. ápr. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
67%
Szánalmas, hogy az apád érzéseit nem veszed figyelembe, mert annyira elvakítanak az anyagiak. Szerintem ne használd anyádat közvetítőnek, mert ha ehhez nagy lány vagy, a közléskor is legyél az, tudod, egyenes..
2014. ápr. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
84%
Intézz apukádnak valami fizetésemelés-félét...!
2014. ápr. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

Igen, titokban tartottuk sokáig a kapcsolatunkat. De akkor még más volt a helyzet, azóta mindkettőnk élete változott valamennyit.

33 éves, szóval annyira nem apa korabeli.

Nem azért "kavartam" vele több, mint 2 éven át, mert annyira érdekelne a pénze. Persze, vannak ennek is előnyei, de ez engem nem érdekel annyira.

Figyelembe veszem az apám érzéseit, de nem fogok azért boldogtalan lenni, mert a főnökébe lettem szerelmes.

2014. ápr. 17. 16:48
 8/32 anonim válasza:
57%

Én is szánalmasnak érzem amit teszel!!

Ennyire nem érdekel a családod? Plussz már egyszer hazudtál és vége is lett a "nagy" szerelmednek. Újra vége lesz a felmelegített "érzelmeknek" is hamarosan.

Nagyon szégyelném magam a helyedben, illetve nem is, mert ilyet biztosan nem tennék soha!

2014. ápr. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
62%
Ugye tudod, hogy felmelegítve csak a töltött káposzta jó??
2014. ápr. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

Miért vagy annyira biztos benne, hogy vége lesz hamarosan?

Tudod, hogy miért szakítottunk legutóbb? :)

Nem? Na látom, akkor talán nem kellene ennyire biztosnak lenni a jövőmben, hiszem semmit nem tudsz az életemről.


ma 16:52

Igen, tisztában vagyok vele.

2014. ápr. 17. 16:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!