Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Milyen büntetést találjak ki?

Milyen büntetést találjak ki?

Figyelt kérdés

Itt volt nálunk a legjobb barátnőm, és fölmentünk a padlásra. Egy papírra firkáltunk, majd lementem, hogy megmutassam neki a régebbi rajzaimat. Mire visszaértem össze volt firkálva a szekrény. Dühös voltam rá, de másnap anyukám engem hibáztatott, hogy miért nem figyeltem jobban a barátnőmre és stb. Kitalált nekem egy jó kis gépbüntetést, majd addig hisztiztem, amíg azt nem mondta, hogy jó, a gépeltiltást kiválthatom mással is. Nekem kell kitalálni, de olyan legyen, ami tényleg hasznos.


Nem jut szemebe egyetlen egy jó bűntetés sem! Mit tegyek? Minek örül egy szülő? Mellesleg szerintem erről nem én tehettem, de mind1. Most inkább az a kérdés, hogy mi legyen a büntetésem!

Előre is köszi!



2014. máj. 19. 16:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%
Bár ilyesmi nem való büntetésnek, de ha már sikerült a gépezést visszaszerezned, akkor valami házimunka, jegyjavítás, vagy valami ami jellemző rád, (rendetlen szoba, ledobott ruhák, nem tudom mi a gyengéd)de nem egy dicsekedni való szokás, hogy arra odafigyelsz és változtatsz.
2014. máj. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%
Segítség a házimunkában? Mondjuk egy hétig te mosogatsz.
2014. máj. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
40%
TV megvonás:) csokimegvonás:)
2014. máj. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
97%
Takarítás az egész házban. Amúgy hány évesek vagytok, hogy eszebe jut a baratnonek a szekrényt firkalni, 3 vagy 4???
2014. máj. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
29%
Csak egy kérdés, anyukád ugye egyedül nevel?
2014. máj. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
60%
TV, csoki megvonás? Annak semmi haszna :) Dolgozzon csak a kis hölgy egy kicsit a háztartásban, biztos van mit :)
2014. máj. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
42%
Anya nem nevel! Anya BÜNTET! BEZZEG HA AZ APA TENNÉ!! AZ A DISZNÓ!!!
2014. máj. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
69%
Zárjon be a szekrénybe egy órára.
2014. máj. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
78%

Te vagy a felelős azért, akit beviszel a házba.

A házimunka lenne a legjobb megoldás, vagy egy kis kerti munka, esetleg bevásárlás.

2014. máj. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
86%
Ne legyen már büntetés, hogy valaki rendet rak maga körül, vagy bevásárol. Akkor az egész felnőtt élete egy büntetés lesz.
2014. máj. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!